Коли Інтернет не рулить

Американець безуспішно шукав роботу в онлайн. А коли вже остаточно розчарувався, то став з табличкою на дорозі… й отримав сотню пропозицій
30-річного Патріка Хогленда, жителя Фенікса, штат Арізона, звільнили з роботи – він був оператором погрузчика місцевого металопереробного заводу. Щоб не залишатися безробітним він розіслав безліч резюме в мережі Інтернет, але, як не дивно, не отримав жодного пропозиції. Тоді він вирішив роздрукувати резюме і просто роздавати його на дорозі, повідомляє CNN.
Він зробив 200 копій і поставив табличку з надписом «Мене звільнили, шукаю роботу, будь ласка, візьміть резюме» і став на розі однієї з вулиць.«Я був безробітним декілька тижнів, і мені треба було щось робити. Спочатку я сміявся над такою ідеєю, але вона не виходила мені з голови. I я подумал: чому б і ні? Містом їздять мільйони людей, хтось мени таки знайде», – розказав він виданню.
Патрика з табличкою помітила власниця місцевої PR-компанії Мелісса Дижанфіліппо: «Він меня вразив. На вулиці було жарко, під 40 градусів, і він стояв з табличкою, з купою резюме і посміхався».
Вона вирішила написати про це в соцмережах, розраховуючи, що хтось із її підписників або знайомих захоче взяти його на роботу.
Пост у Linkedin позширили понад тисячу разів, як результат Патрік отримав сотню пропозицій і в результаті отримав роботу в Flatline Concrete Winding.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *