Знай наших: як українець “нагрів” Microsoft на 10 мільйонів

25-річний українець Володимир Кващук, працюючи тестувальником у Microsoft, “заробив” на подарункових картах компанії 10 мільйонів доларів.
Кващук працював QA-тестувальником у команді Microsoft, відповідальній за комерційну діяльність в інтернеті, з 2016 по 2018 рік, – повідомляє “Українська правда”.
Тестувальники Microsoft можуть робити безкоштовні покупки, користуючись знижковими картами. Щоб запобігти шахрайству, компанія заблокувала можливість доставки фізичних товарів, замовлених за цими картками.
Замість “фізичних товарів” Кващук купував за знижками подарункові сертифікати в магазині Microsoft і продавав їх третім особам.
Унаслідок різкого стрибка у використанні подарункових сертифікатів Microsoft організувала внутрішнє розслідування. Далі підключила Секретну службу і Податкове управління США. Правоохоронці відстежили ланцюжок акаунтів і цифрових гаманців, вказавши на українця.
За даними звинувачення, він завдав компанії збитків на $10 мільйонів, купив собі Tesla за $162 тисячі і віллу біля озера за $1,6 млн.
Тепер Кващуку загрожує до 20 років ув’язнення і штраф у $250 тисяч.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *