Непланове рандеву із горбатим китом: захоплива картина

У водах каліфорнійського затоки Монтерей мешкає безліч морських ссавців і часто з’являються мігруючі сірі і горбаті кити, що приваблює сюди туристів.
На фото і відео видно, як кит вистрибує з океану прямо перед рибальським човном «Baja Sueno». «Якби я був на місці цього рибалки, мені б знадобилися нові штани», – прокоментував фотограф, який зробив ці унікальні знімки.
У порівнянні з китом човен виглядає крихітною. Фотограф Дуглас Крофт зняв кита з ілюмінатора іншого катера в такому ракурсі, що тварина здається ще більшою. «Я спустився під палубу, щоб знімати з ілюмінатора біля ватерлінії. Під таким ракурсом здається, що ми дивимося на кита знизу», – пояснив Дуглас.Фотографу допомогла туристка Кейт Каммінгс, зняли кита на відео. Вона розповідає:
«Знімати відео було дуже цікаво. До цього кит уже з’являвся на поверхні, але трохи далі від рибалки. Я передбачила, в якому напрямку рухається кит і де він вирине наступного разу. Правда, я не думала, що він так ідеально накладеться на човен!»
Дорослі горбаті кити важать 25-30 тонн. Завдовжки вони сягають від 12 до 16 метрів. Горбаті кити часто виринають на поверхню, за що їх так люблять туристи.

Ось це неймовірне відео:

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *