Поринути в цифру: унікальний музей відкрився у Токіо

Поринути у світ цифрових ілюзій, потанцювати з привидами, стати частиною скупчення світла і тіні – від охочих немає відбою. У Токіо відкрили перший у світі інтерактивний музей, присвячений цифровому арту.Його відвідувачі немов потрапляють в альтернативну реальність без кордонів, у простори, створені за допомогою світла, кольору і звуку. У музеї площею понад 10 тис. кв. м встановлено 50 цифрових робіт, 520 комп’ютерів і 470 проекторів.Група TeamLab представила в японській столиці музей, присвячений цифровому арту, – Mori Building Digital Art Museum. Ця унікальна в своєму роді експозиція з’явилася в токійському «місті майбутнього» – в районі рукотворного острова Одайба.TeamLab – це ціла команда, в яку увійшли бл. 500 осіб – художники, програмісти, інженери, CG-аніматори, математики та архітектори. Вони створили першу в світі платформу, мета якої – демонстрація інтерактивних і цифрових творів мистецтва. Відвідувачі зможуть поринути у фантастичний світ без кордонів, створений за допомогою світла, кольору і звуку.
Експонати наче перетікають один в одного і можуть взаємодіяти як між собою, так і з відвідувачами. Наприклад, деякі з них слідують за людьми або по-різному реагують на дотик.

Новий простір поєдналв сучасні цифрові технології, мистецтво дизайну і красу природи. Експозиція створює ілюзію того, що відвідувач блукає рисовими полями, поруч косяки риби або навіть підстрибують на плеяді планет, пише bigpicture.ru.

Музей розділений на п’ять взаємопов’язаних зон: «Безмежний світ» – інтерактивна область комп’ютерних пейзажів з водоспадами і лісами, зона симуляцій «Ліс легкої атлетики», де відвідувачів надихають на різного роду фізичну активність – стрибки на батуті або скелелазіння, простір з акваріумом, заповненим цифровими рибинами, – «Парк майбутнього», «Ліс ламп» і «Чайний будиночок», де відвідувачі можуть випити чаю з віртуальних чашок.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *