На Сицилії знаходиться «озеро Смерті»?

Найбільшим «мертвим» морем на планеті Земля вважається нещасливе озеро Смерті — велике водоймище, розташоване на Сицилії.

mertve_ozeroНа його берегах і у воді немає будь-якої рослинності чи живності, навіть птахи не пролітають над свинцево-сірою водою.
Купатися в ньому смертельно небезпечно. Будь-яка жива істота, що потрапила у воду цього моторошного озера, миттєво гине. Люди, які хоч на секунду наважуються опустити у воду кисть руки, з жахом спостерігають, як вона миттєво червоніє, покривається пухирями, шкіра злазить, оголюючи закривавлені кістки, полопані вени і судини.
А вся справа в тому, що у воді у величезній концентрації міститься … сірчана кислота. Дуже небезпечні дослідження, які було проведено вченими в 1999 році, дали змогу зробити приголомшливий висновок: концентрована сірчана кислота викидається в озеро двома джерелами, що знаходяться на його дні. Не дивно, що свої жертви сицилійська мафія споконвіку ховала в цих смертоносних водах: година — і від людини навіть зубів не залишається.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *