Як у Кореї відзначають один із найважливіших для молоді день

У понеділок, 20 травня, в Сеулі (Південна Корея) відбулася традиційна конфуціанська церемонія ініціації для юнаків і дівчат, які в цьому році святкують двадцятиріччя – офіційний вік повноліття в Кореї. За традицією, церемонія проводиться в третій понеділок травня.
День повноліття, який відзначається кожен третій понеділок травня, – одне з найважливіших для молоді свят у Південній Кореї.

День «досягнення дорослого віку» або Сігарьо сягає корінням часів династії Корі (918-1392). Це торжество символізує прагнення до самостійного дорослого життя і розуміння відповідальності, з якою вона пов’язана. За традицією, молоді люди, яким має виповнитися 20 років, надягають національні святкові костюми і йдуть на церемонію посвяти, яка проходить у всіх містах і населених пунктах.

Дівчата і хлопці проходять церемонію посвяти в традиційних вбраннях. Для представників сильної статі – це довгополі одноколірні халати і широкі капелюхи «кат» із кінського волосу. В убранні дівчат таким елементом є плаття «ханбок» і витончена шпилька «біньо». Молоді люди отримують нове «доросле» ім’я (зі згадкою приставки «ча»), випивають першу офіційну порцію алкоголю (зазвичай – це рисова горілка), відвідують сімейні святині і складають клятву «сухонре» бути відповідальним, як і годиться дорослому.

У наш час старовинний ритуал був доповнений традицією дарувати повнолітнім подарунки – букет із 20 червоних троянд, прикраси, косметику, модні гаджети і, якщо пощастить, перший поцілунок.
Церемонія посвяти – одне зі збережених в автентичному вигляді національних свят Південної Кореї, яка пережила потужний вплив західної культури. За виконанням обряду в публічних місцях Сеула і інших корейських міст стежить Міністерство з питань культури і спорту Кореї. Крім того, до церемонії посвяти залучають десятки тисяч туристів.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *