Канада як вона є: сувора, але привітна

Кана́да (англ. Canada) — країна, що займає північну частину Північної Америки та майже половину площі континенту, простягаючись від Атлантичного океану на сході до Тихого океану на заході.
Це друга за площею країна світу (9 976 140 км²), що поступається лише Російській федерації. Канада межує зі Сполученими Штатами Америки на півдні та північному-заході та має морські кордони з Францією (острови Сен-П’єр і Мікелон) і Ґренландією (королівство Данія).
Територію, на якій тепер розташована Канада, було заселено корінним населенням понад 25 тис. років тому.
Назва країни, знаної нині як «Канада», походить від індіанського слова kanata, що означає «селище» або «поселення»: ще в 1535 корінні жителі сучасного міста Квебек користувались цим словом, коли йшлося про індіанське селище Стадакона (Stadacona). Згодом слово Canada використовував французький мореплавець та дослідник Жак Картьє для позначення не лише індіанського селища, а й прилеглих до нього територій. А вже в 1545 в європейських книжках та мапах таки увесь регіон було прийнято звати «Canada».
Канада – незвичайна країна з суворим кліматом, але дуже доброзичливими людьми.
Сумніваєтеся? Тоді прогляньте цю добірку і ви точно погодитеся з нами!

Джерелоґ

You may also like...

1 Response

  1. Тетяна сказав:

    Там нереально холодно, до будь-якого лікаря треба записуватися майже на пів року наперед, а люди… ну скажімо завжди-завжди намагаються бути привітними тож ніколи правду тобі не скажуть, що має свою назву – лицемірство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *