Світ потопає: міста, які невдовзі можуть опинитися під водою

Глобальні температури і рівень моря постійно зростають. Низинні прибережні міста вже відчувають на собі руйнівні повені та працюють над створенням креативних рішень для боротьби з приливами.
Деякі міста просто потопають через різке підвищення рівня моря, яке повільно перебирається на їхні береги, в той час як інші тонуть через надмірне закачування грунтових вод, що призводить до зміни тиску і об’єму, що призводить до занурення землі під воду.
Ось 10 міст, які занурюються під воду і яким загрожує зникнення.
1. Джакарта, Індонезія.
Джакарта опускається до 17 см у рік через надмірне відкачування грунтових вод (що призводить до зміни тиску та об’єму, в результаті чого земля тоне). Велика частина міста може опинитися під водою вже до 2050 року.2. Х’юстон, Техас.
Частина Х’юстона тоне зі швидкістю 5 см на рік через надмірне відкачування грунтових вод.3. Дакка, Бангладеш.
За даними The New York Times, Бангладеш виробляє 0,3% викидів, які сприяють зміні клімату, але країна стикається з одними з найсерйозніших наслідків підвищення рівня моря.4. Венеція, Італія.
Венеція опускається зі швидкістю 0,2 см щороку.5. Вірджинія Біч, Вірджинія.
Вірджинія-Біч має один з найшвидших темпів підняття рівня моря на східному узбережжі.6. Бангкок, Таїланд.
За даними The Guardian, Бангкок опускається зі швидкістю понад 1 см у рік і може виявитися нижче рівня моря до 2030 року.7. Новий Орлеан, Луїзіана.
Частина Нового Орлеана тоне зі швидкістю 5 см на рік і може бути під водою до 2100 року, за дослідженням НАСА – до 2016 року.8. Роттердам, Нідерланди.
За даними The New York Times, 90% міста Роттердам знаходиться нижче рівня моря. У міру підвищення рівня океану збільшується ризик повеней.9. Александрія, Єгипет.
Александрійські пляжі зникають, оскільки рівень моря продовжує безперервно зростпти.10. Майамі, Флорида.
Рівень моря в Майамі підвищується швидшими темпами, ніж в інших районах світу, що призводить до повеней, забрудненої питної води і серйозного пошкодження будинків і доріг.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *