Казки осіннього лісу в парку замку Шамаранд, Франція

Осінь у пейзажному парку замку Шамаранд – чарівний час, її фарби перетворюють усе навколо і створюють райську атмосферу для прогулянок. Тут можна донесхочу насолоджуватися природою: на щастя, колишні графські володіння не дуже знайомі туристам.

Замок XVII століття – непоганий зразок архітектурного стилю Людовика XIII. Але всередині нічого не залишилося від його первісного оздоблення, і з 1970-х років власником цих місць є адміністрація департаменту Ессон, яка облаштувала в його стінах центр сучасного мистецтва. 

 

Розкішний парк площею 100 га змінював свій стиль і планування безліч разів, але атмосфера англійського парку XVIII століття, створена садівником П’єром Контаном д’Іврі, переважає. Тут часто здається, що ти перебуваєш у лісі. У багатьох парках із безліччю алей таке неможливо уявити. А якщо до цього додати ставки і острів, утворений на двох каналах, що протікали тут ще з давніх часів, лісовий бук і кремезний півторавіковой платан, болотні кипариси з вогняними шевелюрами, берези, які дивляться в дзеркальні води річечки Жуїні, то виходять … «казки осіннього лісу» в годині їзди від Парижа!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *