Танцівниці, які захопили фотографа із Нью-Йорка

Жіноче тіло завжди приваблювало фотомитців. А хто ж не краще уміє подати усю красу та жіночність, як не танцівниця. Фотограф із Нью-Йорка, Дейн Шітагі теж не на жарт захопився цим мистецтвом. І ось він став автором одного з найпопулярніших у мережі фотопроектів під назвою «Балерина». Вже 18 років він знімає балерин на вулицях міста, у парках, у покинутих будівлях і на дахах. Його колекція налічує тисячі фотографій, для яких позували найкращі танцівниці з усього світу.

Дейн Шітагі народився на Гаваях. Фотографією захопився ще в юному віці, вже в 15 років він узяв камеру до рук і вирішив зробити це своєю професією. У Нью-Йорк Дейн приїхав у 1996 році, різноманіття культур вразило фотографа, і він пішов із камерою вивчати вулиці міста. Однак основний свій інтерес він акцентував не на місті, а на балеринах. Пам’ятки, архітектура і ритми міста надихали Шітагі, а балерини на його знімках здаються неземними істотами, тонкими й тендітними на тлі мегаполіса. 

 

В рамках проекту було випущено фотокнигу з кольоровими і чорно-білими знімками понад 50 знаменитих танцівниць. Вони позували на вулицях Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Сан-Франциско, Лондона, Рима, Парижа і Буенос-Айреса, проводилися зйомки і на природі, і у парках, і на пляжах. Проект став дуже популярним, на профіль в Instagram із фотографіями з колекції підписано вже більше мільйона чоловік. Роботи також з’являються у мережі Facebook і на офіційному сайті фотографа. Ось невелика частина серії «Балерина».

Джерело 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *