Як і коли народився перший електричний трамвай?

В історії технічного прогресу, на жаль, чимало випадків, коли першість у тій чи іншій галузі було упущено лише тому, що винахід не викликав належного інтересу і залишився на стадії дослідного зразка. 
Серед таких прикрих моментів – створення трамвая на електричній тязі.Цьогоріч виповнюється 127 років з моменту, як у Києві запрацював перший у Російській імперії електричний трамвай. Його появі світ зобов’язаний українцю Федору Піроцькому.
Саме фізик з Полтавщини — Федір Піроцький — став першовідкривачем, якому вперше спало на думку по дротах підвести електрику до рейок, на яких стояв трамвай, щоб звідти вона надходила до мотора.Думка про електрифікацію кінно-залізної дороги зародилася у винахідника ще під час його служби в Києві, коли він гуляв містом з Павлом Яблочковим, творцем славетної «свічки Яблочкова», однієї з перших електричних ламп.
На одній із таких прогулянок винахідники звернули увагу на щільний рух на Володимирському (тоді Олександрівському) узвозі: «Если цивилизация будет развиваться по нынешнему пути, в городах невозможно будет жить. Посмотрите, телег и карет нужно все больше и больше. За лошадьми и сейчас не успевают убирать. С мостовыми проблема – даже гранитное покрытие стирается подковами и железными ободами … к этой мрачной картине могу еще добавить темноту … Думаю, спасение в электричестве, точнее, в электрической тяге …»На початку 1870 р. Піроцький розробив проект передачі електроенергії за допомогою залізного дроту, закріпленого телеграфними ізоляторами на дерев’яних стовпах, і двох машин змінного струму власної конструкції. Зворотним провідником була земля. У 1876 р. він удосконалював свої досліди по запуску вагона на електричній тязі на покинутій залізничній гілці біля станції Сестрорецьк.
У 1879 р. Федір Піроцький надав владі Петербурга проект розробки міського трамвая, який має рухати електрична енергія, а не кінська сила. Його аргументація була цікавою: «Электрическая конка сильная, быстрая, надежная. Ей не нужны конюшни, и она не оставляет навоза на улицах. А главное – электричество будет стоить дешевле, чем овес и сено».
Піроцький продемонстрував можливість передачі тягового струму безпосередньо по рейках.
Дослід виявився вдалим.22 серпня 1880 р. у Санкт-Петербурзі відбувся показовий заїзд на «вагоне, который идет по рельсам, движимый электрической силой».
Колишньому кінному вагону №114 було призначено стати першим у світі електричним трамваєм.
Піроцький змусив рухатися вагон конки, обладнавши його електродвигуном і подавши струм рейками. І він з легкістю рушив без допомоги тварин.
Швидкість становила 12 км/год. Мешканці міста не вірили своїм очам, газети рясніли сенсаційними заголовками про чудо-транспорт. Здавалося, ніщо не могло стати на заваді технічному прогресу. Проте на заваді стала звичайна консервативність Росії. Власники кінних трамваїв вирішили завадити новоспеченому конкуренту. Надто багато грошей було вкладено у коней. Трамвай потішив петербуржців менше місяця.Розчарований винахідник опублікував результати досліджень в Інженерному журналі й розіслав його фізикам з різних країн. Були серед них і німецькі брати фон Сіменс. Ознайомившись із кресленнями Піроцького, вони вирушили до українця, аби зустрітися з ним особисто.А вже за рік, у 1881 році, фірма Siemens відкрила першу у світі електричну трамвайну лінію за проектом винахідника. Наступні 5 років Західна Європа усі трамвайні лінії будувала за принципом Піроцького.
До української столиці черга дійшла лише за 11 років. Київський трамвай і трамвайне господарство Києва було відкрито 1 червня 1892 р., ставши першим у Російській імперії. Того ж дня вагони були випробувані на вулиці Петра Сагайдачного, а 8 травня – на Володимирському узвозі (на лінії з Поділу на Хрещатик завдовжки 1 км). Згодом почався справжнісінький трамвайний бум: за 9 років такі машини з’явилися в 15 містах імперії.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *