Вибори-вибори: а чи ви знали, у якій країні “найскладніша процедура волевиявлення”?

Паралельно з українськими (чи одночасно) в Індонезії відбуваються “найскладніші вибори у світі”
Індонезійці обирають на чотирьох рівнях: президентському, парламентському, регіональному та місцевому. Усього у виборах беруть участь 245 тис. кандидатів, які змагаються за 20 тис. місць у законодавчих органах.
В Індонезії у середу, 17 квітня, почалося голосування на виборах президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, а також регіональних і місцевих законодавчих органів. Віддати свій голос зможуть близько 93 млн із загалом 260 млн жителів країни.
За головний державний пост змагаються два основні кандидати – нинішній президент країни Джоко Відодо та індонезійський військовий, генерал-лейтенант у відставці Прабово Субіанто. Це протистояння, фактично, є повторенням сценарію 2014 року, коли останній з них програв конкуренту.
За підсумками попередньої кампанії Відодо переміг за рахунок підтримки соціального плюралізму, заходів стимулювання економіки і модернізації інфраструктури. Субіанто сподівається цього разу взяти реванш і позиціонує себе як сильного лідера, що дотримується курсу на дотримання закону і порядку, а також консервативних ісламських цінностей. Суперник, зокрема, критикує Відодо за те, що той не виконав передвиборчих обіцянок щодо щорічного економічного зростання на рівні 7%. Разом з тим за п’ять років перебування президента при владі цей показник не опускався нижче 5%.“Найскладніші вибори у світі”
Загалом у виборах різного рівня в Індонезії беруть участь понад 245 тис. кандидатів, які борються за 20 тис. місць у національному, регіональному та місцевому законодавчих органах.
Для забезпечення нормального виборчого процесу на 810 тис. виборчих дільниць задіяні близько 6 млн співробітників. Експерти вже назвали голосування в Індонезії “найскладнішими виборами у світі”.
Очікується, що оголошення офіційних результатів виборів відбудеться 25 квітня. Індонезія – це країна з найбільшим мусульманським населенням у світі, 90 % жителів якої сповідують іслам.

Індонезія – одна з найбільших у світі держав з населенням близько 250 млн осіб. У президентських виборах 17 квітня беруть участь 57-річний Джоко Відодо, який домагається переобрання на другий термін, та 67-річний відставний генерал Прабово Субіанто. Так само, як і на минулих виборах у 2014 р. Тоді Джоко Відодо здобув перемогу з невеликою перевагою.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *