10 найкращих сервісів для вивчення англійської

Англійська – безумовно найпопулярніша іноземна мова, яку вивчають в усьому світі. Англійську мову можна назвати глобальною, адже її використовують у різноманітних сферах людської діяльності – в науці і мистецтві, бізнесі чи туризмі. Оскільки вивчення цієї чудової мови дуже поширено, то створено безліч сайтів, які роблять навчання не лише цікавим і захопливим, а й ефективним.

Тому ось рейтинг 10 найкращих сайтів для вивчення англійської мови:
  1. Learn English – чудовий проект від Британської Ради (British Council), створений для вивчення англійської мови. На сайті можна знайти безліч матеріалів для вивчення граматики та лексики англійської мови, можна переглянути цікаві відео та в ігровій формі закріпити вивчений матеріал.
  2. Learning English від BBC – всесвітньо відомий сервіс для вивчення англійської мови та культури. Цей сервіс пропонує навчання за рівнями у вигляді курсів, де у цікавій відеоформі можна вивчити всі тонкощі англійської мови та закріпити пройдений матеріал за допомогою вправ. Особливістю проекту є те, що навчання проводять не лише професійні викладачі, а й волонтери з різних куточків світу, які діляться своїм власним досвідом вивчення іноземної мови.
  3. Engvid – це безкоштовні відео-уроки англійської. Вони градуйовані за рівнями та мовними навичками. Тому ви зможете вивчати мову як загалом, так і покращити свої певні навички, або ж підготуватися до проходження міжнародних тестів, таких як IELTS, TOEFL тощо.
  4. Duoling – популярний безкоштовний сервіс для вивчення іноземних мов. Базується на поступовому вивченні іноземної мови від окремих слів до цілих речень. При цьому кожен урок має невеличкий граматично-лексичний коментар з поясненнями. Використовувати цей сервіс можна на комп’ютері, а також завантажити додаток на телефон або планшет.
  5. Memrise – відомий сервіс для вивчення лексики. Ви зможете обрати серед готових наборів слів для вивчення, або ж створити свої власні. Фішка сервісу полягає в алгоритмі вивчення слів – ви тренуєте їх таким чином, щоб вони з короткотермінової пам’яті перейшли у довгострокову. Наприклад, кожного дня вам потрібно буде протягом 5-15 хв потренувати раніше вивчені слова, щоб закріпити їх, а також вивчити порцію нових. Завдяки такій методиці краще запам’ятовуються слова і загалом покращується пам’ять. Більшість функцій сервісу безкоштовна.
  6. Lingualeo – веселий сервіс для вивчення англійської мови. Ви подорожуєте саваною з друзякою Лео, якого треба кожного дня годувати. А годуєте ви його, виконуючи завдання, підібрані відповідно до вашого рівня англійської та інтересів. Тут ви знайдете не лише безліч відео- та аудіоматеріалів, а й текси для читання, цікаві вправи для запам’ятовування слів та граматики. Певна частина функціоналу безкоштовна, і цим сервісом також можна користуватися і на мобільних пристроях, завантаживши відповідний додаток.
  7. Якщо ви любите слухати музику, то поєднайте приємне з корисним. У цьому вам допоможе Lyrics Training – сайт для вивчення іноземної мови за допомогою пісень. Ви можете обрати будь-який відеокліп та рівень складності, а опісля матимете змогу ознайомитися з текстом пісні та вставити пропущені слова. Таким чином ви можете не лише слухати музику, а й вивчати мову. Позмагайтеся з друзями, хто краще знає текст пісень і вміє гарно співати.
  8. English For Everyone – чудовий сайт із різноманітними завданнями з англійської мови, які ви можете роздрукувати. Тут ви знайдете цікаві завдання з граматики та письма, читання та лексики, а також багато кросвордів, загадок та шарад. Усі завдання поділені за рівнями та категоріями.
  9. Language Guide – інтерактивний словничок у картинках. З його допомогою ви зможете вивчити нові слова й ознайомитися з їх вимовою. Слова розміщені певними тематичними групами для кращого їх засвоєння – наприклад, будова тіла, тварини тощо.
  10. Щоб покращити сприйняття англійської на слух – завітайте на сайт ESL-LAB. Його створив учитель англійської Рендел Девіс (Randall Davis). Тут розміщено безліч коротких аудіо уроків із тестовими завданнями.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *