Несподіваний дует заспівав про “зрілу любов”

Гурт “Бумбокс” та співачка Тіна Кароль, які раніше анонсували дует, представили спільну композицію “Безодня” та кліп до неї.
Презентація пісні була незвичайною – в прямому ефірі, який вівся на Facebook гурту та в Instagram співачки “Бумбокс” і Тіна Кароль відповідали на запитання своїх підписників, які першими побачили кліп на нову пісню та почули живий виступ.
Пісня “Безодня” – це перший творчий тандем Тіни Кароль та гурту “Бумбокс”.
“Безодня” – не просто пісня, скоріше це сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. Тіна Кароль змогла надати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Тіна одразу погодилася на дует, наша співпраця була невимушено легкою. Одна репетиція, одна сесія в будинку звукозапису. Місяць студійної роботи з аранжуванням, мастеринг в Сполучених Штатах і робота готова”, – розповів Хливнюк. Для самої Тіни Кароль “Безодня” стала першою дуетною піснею за всю її творчу історію:
“Безодня” – це історія  зрілого кохання, історія в якій зустрілися двоє людей, і музика дає їм відповіді на всі запитання. Ця пісня близька мені за змістом, за духом, я з вдячністю прийняла запрошення Андрія Хливнюка заспівати в дуеті. У нас вийшло створити гарну оду про вічне – про кохання”, – своєю чергою зауважила Тіна.
“Потрібно віддати належне витримці й професіоналізму гурту, Андрію й Тіни, кожен з них відчував пісню й точно знав, що потрібно робити на майданчику, без моїх режисерських підказок. Той самий момент, коли всі були на одній хвилі”, – прокоментував режисер.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *