Шафран – рослина, яка не втрачає вартості: так збирають найдорожчу спецію

Для більшості людей шафран асоціюється з яскраво-рудим кольором, незвичайним солодко-гірким смаком і … високою вартістю. Не дарма спецію прозвали червоним золотом – її ціна на ринку може сягати до $2000-3000 за 1 кг.
Спочатку наші предки використовували шафран замість барвника – наприклад, з його допомогою виконані фрески на грецькому острові Тіра (Санторіні). Згодом стали додавати його в ліки і косметичні суміші. Як спецію шафран почали вживати близько 4000 років тому, надаючи різним стравам особливого смаку: супам, м’ясним і овочевим делікатесам і навіть десертам.
Шафран вирощують у багатьох країнах: Іран, Іспанія, Греція, Франція, Азербайджан, Китай тощо. Але він все одно не втрачає своєї вартості. Висока ціна на ринку обумовлюється складністю його виробництва. Шафран – це приймочки квітки крокусу, а в кожному Крокусі їх налічується лише по три штуки. Щоб зібрати кілограм спеції доведеться обробити від 100 000 до 150 000 квіток і приблизно 2 км землі. До того ж шафран цвіте всього пару тижнів, і збирати його можна лише в певну пору року і доби.
На фото ми бачимо, що збирання починається з самого ранку – люди повинні закінчити роботу до того часу, поки сонце не встигло висушити верхівки товкачиків. Вся робота проробляється вручну: після збирання квіти заносять у приміщення, акуратно виймають приймочки, складають на сито і просушують при певній температурі. Після цього готові прянощі розфасовують у коробочки – стільки копіткої роботи має бути зроблено перед тим, як вони опиняться у нас на кухні.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *