Мегазадоволення: вчені довели, що марихуана посилює жіночий оргазм

Марихуана не лише піднімає настрій, а й підвищує сексуальне бажання. Нещодавно вчені, провівши дослідження, довели, що це твердження – правдиве. Особливо позитивно в сексуальній сфері ця рослина впливає на жінок.
Нові дослідження, опитування та аналізи показали, що сотні жінок, які палять, після марихуани отримали оргазм удвічі яскравіший порівняно зі звичайним.
Точної причини, чому марихуана підвищує сексуальне задоволення, вчені не з’ясували досі. Вони досліджують цю тему протягом довгих років, але поки не можуть знайти відповіді, тому є кілька наукових версій.
Дослідники вважають, що куріння марихуани посилює оргазм, тому що розслаблює людину, знижуючи рівень стресу і тривоги.П’янкий ефект легких наркотиків уповільнює сприйняття часу і продовжує відчуття задоволення. У людей зникають сексуальні табу, збільшується впевненість і з’являється бажання поекспериментувати.
Марихуана загострює відчуття запаху, дотику, смаку, слуху та зору.
У дослідженні, яке проводили фахівці Медичного коледжу в Сент-Луїсі, штат Міссурі, взяли участь 373 жінки. Близько 47% учасниць періодично курили марихуану, а 34% з них робили це суто перед сексом.Учені розглядали чимало аспектів: сексуальний потяг, виділення змазки, чутливість, пов’язана з сексуальним контактом та інші. Жінки підтвердили, що куріння марихуани перед статевим актом справді сприяє підвищенню всіх цих показників.
Результати дослідження підтвердили, що марихуана посилює оргазм.
Спробувати підвищене задоволення, викуривши “косячок”, – цікавий досвід. Але краще, коли яскраві відчуття виникають природним шляхом, без «підсилювачів смаку». Любов і гарячі почуття – ось те, що розпалює справжню пристрасть.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *