Без вини винуватий або історія юнака, який провів 25 років в ув’язненні за злочин, якого не скоював

Підсудного визнали невинним після того, як він провів 25 років в ув’язненні. 
Чверть століття тому шістнадцятирічного хлопчину на ім’я Деніел Веллегас звинуватили в убивстві двох людей. На суді юнак визнав свою вину. За це він отримав пожиттєвий термін ув’язнення.
Пізніше Деніел став стверджувати, що він невинен і зізнання у злочині з нього вибили поліцейські. Враховуючи те, що хлопцеві було лише шістнадцять, “умовити” його взяти вину на себе в правоохоронців особливих зусиль не треба було. Як не старався ув’язнений Веллегас, але добитися виправдання він так і не зміг.
Минуло 25 років. Нове засідание у справі Веллегаса. Коли суддя виголошував остаточний вердикт, всі встали. Деніел, якому вже виповнився 41 рік, не міг самостійно стояти на ногах. Адвокати були змушені його підтримувати. Він дуже хвилювався. По його щоках текли сльози.
Неможливо й уявити, що довелося пережити цьому чоловікові. Свою молодість він провів серед убивць, гвалтівників і грабіжників. Прокидаючись зранку, він не був упевнений, що доживе до наступного дня.
В залі суду зібралися всі родичі Веллегаса. Всі молили Бога, щоб суддя виголосив «невинен». І суддя сказав цю фразу. Після цього всі зааплодували і радісно вигукували. Деніел не стримався і розридався. Ноги його підігнулися і якщо б не адвокати, він, мабуть, звалився б на піллогу.
Тепер виникає запитання, якою має бути компенсація від держави людині, за поламане життя? Але скільки б він не отримав, молодості це не поверне.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *