Українська Рапунцель претендує на потрапляння до Книги рекордів Гіннеса

Юна 15-річна блондинка ніколи не стригла волосся і встановила рекорд.
Київська школярка Олена Корзенюк відростила волосся завдовжки 2 м 20 см. Дівчина потрапила до Національного реєстру рекордів 12 березня, а тепер претендує на світовий рекорд у Книзі рекордів Гіннеса.Довжину Оленчиної коси вимірювали у салоні краси та зареєстрували український рекорд, пише Вечірній Київ.

“На даний момент у Книзі рекордів Гіннеса триває реєстрація рекорду найдовшого у світі дитячого волосся. Але його довжина менша, аніж у нашої української Мавки. Одразу після оформлення всіх документів ми подамо заявку до Книги рекордів Гіннеса. Будемо ініціювати визнання українського рекорду на світовому рівні”, — каже керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Рекордсменка не стригла свого волосся з народження. Ножиці торкнулись її голови лише один-єдиний раз: під час таїнства хрещення священник хрестоподібно зняв декілька волосинок з голови тримісячної Оленки.
Мама дівчини Марина каже, що коли доньці виповнився рік, її голову не стригли, як це роблять багатьом дітям. Для догляду за волоссям Олена використовує натуральну косметику. Замість фена висушує голову 4-5 рушниками, у які по черзі закутує волосся.
Про “волосяні” рекорди юна блондинка ніколи не думала. На коси люди почали звертати увагу під час її вокальних концертів. Також кілька років тому дівчина брала участь у конкурсі краси і стала принцесою №2 в Україні.

Для довідки:
Найдовше волосся в Україні має Христина Кречківська з Дрогобича. Його довжина сягає 2 м 45 см.
Ксіе Квіпінгт з Китаю занесена в Книгу рекордів Гіннеса як власниця найдовшого волосся в світі. На момент встановлення рекорду довжина її волосся сягала 5 м 62 см.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *