Відвертий протест або як “голі байкерші” каталися Сіднеєм

Свобода від стереотипів: гарячі оголені красуні прокотилися по Сіднею на байкахРомантика, вечеря при свічках і діаманти – застарілі стереотипи, від яких потрібно позбуватися, – так вважають красуні-моделі, що рекламують бренд нижньої білизни Honey Birdette. Вони проїхалися головною вулицею Сіднея на знак протесту проти старомодних романтичних традицій. Тож і ви погляньте на фото сексуальних наїзниць-бунтарок.Кампанія відомого бренду відвертої нижньої білизни Honey Birdette під назвою #NotYourValentine закликає жінок забути про кольори, викинути діаманти і не приймати запрошень на традиційні романтичні вечері при свічках.
Красуні-моделі із задоволенням позували фотографам.Акція проводилася з метою підтримати жіночу силу і сексуальність.
Десятки напівоголених моделей проїхалися діловим центром Сіднея в День всіх закоханих.Відвертий флешмоб на «Харлеях» пронісся головною вулицею.Красуні в сексуальній нижній білизні і шкіряних куртках осідлали байки.Бренд Honey Birdette відомий своєю занадто відвертою рекламою.Всі учасниці рекламної кампанії були з яскравим макіяжем і блиском в очах.На куртках дівчат написані назва бренду Honey Bridette і хештег акції #NotYourValentine.

На яскраве видовище прийшли подивитися сотні жителів Сіднея.
Моделі їхали на мотоциклах із досвідченими Байкершами.Красуні вітали всіх, хто зустрічався на їх шляху.
Відверта білизна відмінно підійшла до образу вітряних наїзниць.На тлі потужних байків напівголі красуні виглядали просто шикарно.
Дівчата насолоджувалися свободою, гарною погодою і яскравою атмосферою.

Акція проти нудної традиційної романтики вдалася. Свобода і відкрита сексуальність просочили повітря Сіднея разом із запахом вихлопних газів байків. Було б непогано, якби всі протести в світі проводилися в такому дусі, чи не так?

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *