Бразильська стрибунка у воду відверто зізналася: «Секс на Олімпіаді – норма»

Бразильська стрибунка у воду Інгрід Олівейра в інтерв’ю UOL пролила світло на секс-скандал, що стався під час Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в 2016 році.
Тоді партнерка Олівейри з синхронних стрибків з 10-метрової вишки Джованна Педросо звинуватила її в тому, що Інгрід вигнала її в ніч перед головним стартом, щоб провести час з членом збірної Бразилії з веслування Педро Гонсалвешем. За словами Педросо, вона не могла потрапити в кімнату всю ніч. Наступного ж дня дует показав останній результат на змаганнях, а після них – розпався.
Олівейра на свій захист заявила, що обставини були дещо іншими, а секс на Іграх між спортсменами – це норма, і він не повинен привертати такої уваги громадськості:

 

«Так, я привела Педро до своєї кімнати, але … По-перше, це було не в ніч перед виступом, а по-друге, я нікого не виганяла. Гонсалвеш пробув зі мною кілька годин, і це не було вночі. До того ж я попереджала Джованні про прихід Педро ще до церемонії відкриття Ігор, і вона нічого не мала проти.
Багато хто не розуміє, але на Олімпіаді секс між спортсменами – це норма. Бачили б ви, скільки презервативів роздавали в Олімпійському селищі. Вони були всюди, в тому числі і в їдальні.
Визнаю, що помилилася в тій ситуації, але реакція громадськості була несправедливою. Мені постійно пишуть у соцмережах з непристойними пропозиціями, тоді як Педро в цей же час вітають з тим, що він переспав зі мною. Я втратила роботу через те, що просто зайнялася сексом із хлопцем».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *