“Насолода у кадрі”: фотомитець розкриває природу жіночої сексуальності

Бразильський фотограф Маркос Альберті (Marcos Alberti), відомий за минулорічним проектом «Три бокали» про вплив алкоголю на людину та його вираз обличчя, зачепив другу, дещо глибшу і делікатнішу тему. Альберті вирішив зламати всі бар’єри і розповісти про жіночу природу сексуально.
Для проекту «O Project» фотограф зняв понад двадцять жінок до, під час і після “сексуальної подорожі”, в яку вони відправлялися за допомогою вібраторів. Лише в чотирьох кадрах він показав повільну або, навпаки, швидку зміну виразу обличчя кожного героїні.Хедшоти вийшли смішні і сексуальні, залишаючи глядачеві, і самому фотографу, лишу здогадуватися, що відбувається там, унизу.Жінки, які взяли участь у фотопроекті, різні за походженням та національністю, із більш сексуально розкутих країн, як США чи Франція, так і більш консервативних у цьому питанні – Китаю та Сингапуру.

Головний посил – усі жінки мають право керувати своїм тілом і сексуальністю незалежно від освіти, походження, місця проживання.Про сексуальні права жінок останнім часом точиться чимало гарячих дискусій. Організатори проекту сподіваються, що ці фотографії покажуть це питання з нового боку – легше і веселіше.«Всім учасникам безумовно сподобались фото, особливо останні, де вони буквально випрмінюють задоволення. Ми хотіли, щоб насамперед всі побачили саме останній кадр із неймовірною посмішкою. Сподіваємося, що всі, хто побачить цей проект, почуватимуться упевненіше, любитимуть своє тіло і сексуальність».

Маркос Альберті додає: «Мені подобається, що ми змогли відверто говорити з тими жінками про секс та задоволення. Коли ви зачіпаєте заборонену тему, але говорите про це жартома, люди розкриваються і діляться думкою набагато відвертіше».

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *