Чим червоне вино відрізняється від білого

На перший погляд, це питання може здатися дещо дивним, адже різниця між двома напоями очевидна навіть неозброєним оком. Але якщо копнути глибше, то можна віднайти і значно глибші відмінності між напоями, особливостями їхнього виробництва і смаку.
Основні відмінності
Різниця в кольорі – лише найочевидніша ознака. Дві найбільші категорії вина мають значні відмінності в методиці виробництва, технології, смаку та гастрономічному поєднанні.
Особливості червоних вин
Найчастіше червоні вина роблять із червоних сортів винограду. Насиченого і благородного відтінку вино набуває завдяки тому, що ягоди залишають бродити разом із кісточками і шкіркою, в якій і містяться фарбувальні компоненти. Крім того, така технологія також сприяє тому, що вино стає більш насиченим за смаком, у ньому з’являються таніни – речовини, які відповідають за терпкий, сухуватий смак.
Червоні вина найкраще дегустувати при температурі 13-18 °С. Як правило, вони відмінно поєднуються зі стравами з червоного м’яса, дичини, гострою або жирною їжею. Інтенсивний смак такого напою здатний виграшно конкурувати і гармоніювати з такою гастрономією.
Особливості білих вин
Хоча найчастіше білі вина виробляють із білих виноградних сортів, їх також легко можна зробити з червоного винограду. А все тому, що при створенні цієї категорії напоїв ягоди бродять без шкірки і кісточок. Це означає, що вони не фарбуються і не насичуються танинами, стаючи легкими й освіжаючими.
Сомельє рекомендують дегустувати такі напої при більш низькій температурі – в середньому від 7 до 12 °С.
Завдяки своїй приємній кислинці і відсутності танінів, білі вина відмінно поєднуються з сирами, білим м’ясом, різними кремовими стравами. Вони також відмінно підходять для того, щоб дегустувати їх без гастрономічною пари.
Тож обирайте – біле чи червоне – на свій смак…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *