Справжня індійська краса в об’єктиві польського фотографа Магдалени

Подорож – це безцінний досвід не лише тому, що ми пізнаємо різні місця, а і тому, що можемо побачити різні народи, їхні культури, традиції і гостинність жителів.
Магдалена Багрянов – польська фотограф, яка живе у Великій Британії.
Магдалена в захоплені від своєї улюбленої справи. Вона з тих людей, які можуть в один момент кинути все і помчати втілюватися свою мрію в реальність – побачити світ таким, яким ніколи його не бачили інші, і показати щось неперевершене зі свого власного світу. Тому Магдалена вирушила до Індії, щоб відобразити на фото справжню красу індійських жінок.
Індія – одна з найгустіше населених країн, тут проживає 1,3 млрд людей, тому й є з чого , так би мовити, вибрати. Дівчина подорожувала різними куточками Індії і знімала найколоритніших, найяскравіших і найпам’ятніших людей. Вона не вибирала спеціальних моделей, не ставила їх у пози і не використовувала світло. Всі її знімки природні, самобутні і абсолютно натуральні. Фотограф знімала людей прямо з вулиці у їх звичному ритмі життя. Від цього її портрети вийшли особливо потужними, емоційними і справді передають культуру і колорит Індії.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *