Ангел-охоронець ніколи не спить: знаки, які нас застерігають

Ангел-охоронець невпинно слідує за людиною, оберігає від бід і попереджає про небезпеку. Які знаки і сигнали може посилати ваш Ангел-охоронець і як їх правильно витлумачити?
У кожної людини з самого народження є свій Ангел-охоронець, завдання якого допомагати й оберігати вас від бід. Він, звісно ж, невидимий, але часто ви можете відчувати його присутність або отримувати певні знаки, витлумачивши які, зможете уникнути неприємностей і проблем. Зверніть увагу на найчастіші послання вашого Ангела-хранителя.
Віщі сни. Сни – найлегший спосіб достукатися до вашої свідомості, тому в жодному разі не ігноруйте їх. Якщо в переддень перед далекою дорогою вам приснилася автокатастрофа або ви прокинулися з поганим передчуттям, прислухайтеся до нього і відкладіть намічені справи. Дуже часто Ангели-охоронці посилають такого роду підказки жінкам, у яких є діти. Запам’ятайте, якщо вам наснився поганий сон за участю вашої дитини, кілька днів після сну будьте дуже уважні та обережні, не відпускайте дитину одну, намагайтеся створити для неї максимально безпечні умови. І це не параноя, а знак, за допомогою якого ваш ангел намагається вберегти від біди.Затримки і спізнення. Спізнившись на маршрутку або на літак не дуже переймайтеся, швидше за все саме так ваш Ангел-охоронець вберіг вас від біди. Відомо дуже багато випадків, коли люди через затримки або механічні збої (не почув будильника, не завелася машина) спізнювалися на рейси або автобуси, які зазнавали авіакатастроф. Незрозуміло звідки утворився затор, зупинився годинник, застряг ліфт – усе це може бути не напастю, а знаками вашого Ангела-хранителя, які можуть урятувати ваше життя, тому не ігноруйте їх і не намагайтеся встигнути за будь-яку ціну.
Голоси. На превеликий жаль, ми не можемо чути свого Ангела-хранителя, але він може до нас звертатися за допомогою інших. Напевно ви не раз помічали, що іноді обривки фраз, випадково почуті діалоги можуть дати відповіді на багато питань, головне їх правильно витлумачити. Точно так само і чийсь гучний і несподіваний голос, який змусив вас здригнутися і обернутися, попереджає про небезпеку. Будьте уважні, пильні і максимально обережні, якщо отримали такий сигнал.
Ключі. Якщо, збираючись у далеку дорогу або подорож, у вас, раз у раз випадають із рук ключі від будинку, відмовтеся від поїздки або просто перенесіть її на інший день. Цей знак попереджає вас про те, що в дорозі можуть трапитися різні неприємності, яких краще уникнути. Не противтеся і не ризикуйте, бо можете заплатити дорожче, ніж просто згаяний час.Неприємності напередодні важливих подій. Наприклад, збираючись на співбесіду, ненавмисно спалили своє “щасливе” плаття або під час підписання договору перестала писати ручка, або в найневідповідніший момент розрядився телефон. Не нарікайте на випадок або долю, таким чином ваш Ангел-охоронець хоче вас попередити про небезпеку. Отримавши такий знак, подумайте кілька разів, чи варто дотримуватися наміченого плану чи краще від нього відмовитися.
Птах, що б’ється у вікно. Це, мабуть, один з найстрашніших знаків, який пророкує нещастя. Ангел-хранитель намагається вам сказати про те, що хтось із ваших близьких перебуває в небезпеці і якщо ви зрозумієте хто, то зможете запобігти цьому й урятувати чиєсь життя.Бездомний кіт або собака. Якщо за вами прив’язався такий “хвіст” ні в якому разі не проганяйте його і не ображайте, це добрий знак, який пророкує вам доленосну зустріч. Він може говорити про швидке знайомство з другою половинкою, тому в найближчі дні будьте уважні до свого оточення. Ідеально, якщо ви заберете тваринку додому, але якщо такої можливості немає, то просто нагодуйте її.
Папери. Опинившись на новому робочому місці, Ангел-охоронець може вас попередити про можливі конфлікти в спілкуванні з керівництвом. Зауважте, якщо в перші дні роботи у вас з рук раз у раз випадають якісь папери, це не випадково. Краще відразу оцініть можливі ризики і задумайтеся, чи потрібна вам така робота?
Якщо свербить долоня. Кажуть, що ліва долоня свербить до грошей, але якщо ви не очікуєте ніяких фінансових надходжень, а долоня дуже свербить, цей знак від Ангела-хранителя, який попереджає про те, що не варто нині витрачати гроші. Найімовірніше покупка буде дорогою і непотрібною або виявиться неякісною, або швидко прийде в непридатність.
Павутина з павуком. Якщо ви помітили павучка, який спускається перед вами на павутині вниз, чекайте добрих звісток. У цей день не відмовляйтеся від пропозицій, незабаром вони можуть сильно змінити ваше життя і тільки в кращу сторону.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *