Київська станція метро “Золоті ворота” – в переліку найкращих станцій метро у світі

Британське видання The Guardian нещодавно опублікувало список з 12 найкрасивіших станцій метро, у якому знайшлося місце і для київської підземки “Золоті ворота”. У зв’язку з такою честю пропонуємо ознайомитися з незвичайною історією цього витвору архітектури

Це не перший раз, коли авторитетні світові ЗМІ називають цю станцію однією з найкрасивіших: у 2011-му вона опинилася в ТОП-15 туристичного видання BootsnAll, а в 2013-му – у списку британської The Daily Telegraph. Це при тому, що в списках найчастіше фігурують екстраординарні і нові станції.
metro_zoloti_vorota_7Зелену гілку київського метро почали будувати ще у минулому столітті, 1983 року. Золоті ворота були першою станцією третьої лінії, їх урочисто відкрили напередодні Нового, 1990 року, року – 31 грудня. Тоді функціонували лише три станції Сирецько-Печерської лінії – Палац спорту і Мечникова (тепер – Кловська).

Перед розвалом СРСР
metro_zoloti_vorota_2

metro_zoloti_vorota_5Мало хто знає, що за Золотими воротами стоїть цікава і непроста історія створення шедевра, який з’явився в Києві на “заході” Радянського Союзу – в 1989 році. Багато сучасних пасажирів дивуються, як влада на той час могла дозволити оформити «палац для народу» мозаїкою із зображеннями київських князів і храмів.
metro_zoloti_vorota_9

metro_zoloti_vorota_6Унікальне оформлення станції отримала завдяки чистому випадку. Київський архітектор Вадим Жежерін зокрема розповів дивовижну історію про те, як проект станції було кардинально змінено безпосередньо перед самим початком оздоблювальних робіт.

За спиною у партії
Жежерін разом із батьком Борисом узялися за проект на прохання тодішнього головного архітектора Києва Миколи Жарикова, який залишився незадоволений проектом московських фахівців, які вирішили оформити станцію доволі стримано і ніяким чином не пов’язати її з історичної місцевістю. Спочатку вони вирішили розмістити на всіх майбутніх мозаїках виключно орнаменти, адже формально ідеологія в країні не дозволяла реалізувати проект із зображеннями князів і церков.metro_zoloti_vorota_4

metro_zoloti_vorota_8Незважаючи на критику з боку істориків та митців, Жежеріни отримали “зелене світло” від заступника мера Києва Лаврухіна. Після цього вони вирішили, що не будуть обмежуватися орнаментом, і взялися за розробку ескізів із домонгольськими символами Києва – князями і соборами. Коли ж головний архітектор Києва навідався до Жежеріна, щоб подивитися, як іде робота над мозаїкою, той показав йому тільки проекти з орнаментом.

Великий ризик
“Ризик, звісно, був великий. Але це був уже такий момент, коли навіть місцеве партійне керівництво було на останньому подиху і перестало контролювати такі значні ідеологічні моменти. Ніхто не запитав у мене проект станції і ніхто, крім Жарикова, мене не перевіряв. Ну, а я, м’яко кажучи, цим скористався”, – розповів Жежерін. Якби ця історія сталася кількома роками раніше, то такої свавільної зміни проекту скоріше б за все не сталося.
Про те, що зображено на мозаїці стало відомо лише під час відкриття станції. Зараз завдяки сміливості київських архітекторів пасажири можуть насолодитися не лише орнаментами Київської Русі, а й найвідомішими її діячами – Києм, Щеком, Хоривом, Либіддю, Аскольдом і Діром, князями Олегом, Володимиром, Ярославом, Мстиславом та ін. Також на станції можна знайти зображення Десятинної та Кирилівської церков, Софійського та Михайлівського соборів, а також інших найстаріших храмів Києва.

glory_01Слава Україні в 1989 році
Ще одним цікавим фактом можна вважати те, що в проміжному вестибюлі між ескалаторами можна знайти напис Слава Україні, який непомітно виклали творці станції “Золоті ворота”. Хоча її неможливо розглянути без певних складнощів, – це ще один символ тодішньої епохи становлення України як незалежної держави.

metro_zoloti_vorota_3

metro_zoloti_vorota“Золоті ворота” – 29-я станція Київського метрополітену. Розташована між станціями “Лук’янівська” і “Палац спорту”. Пасажиропотік – 20 тис. осіб на добу. Пересадочний вузол зі станцією Театральна Святошинсько-Броварській лінії. Станція має три підземні зали. Платформа розділена двома рядами колон. стіни облицьовані білим і жовтим мармуром. Ескалаторний спуск розділений на дві частини через глибоке закладення станції. Склепіння проходів на платформи підкреслені цегляною окантовкою, між якою – мозаїчні зображення князів Київської Русі, церков Києва та орнаментів. З 2011 року ці мозаїки станції мають статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини, пам’ятник архітектури та містобудування, монументального мистецтва.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *