Не вір словам або що кажуть чоловіки, коли ну “дуже хочуть” домогтися близькості з дівчиною

Не секркт, що жінки люблять вухами, і більшість чоловіків здатні віртуозно користуватися умінням говорити те, що всі ми хочемо чути. У різних чоловіків – різні методи. Хтось бере силою і напором, хтось інтригою і заграванням, а хтось просто воліє банальні лестощі і пафос романтичних кліше.
Підводячи під спільний знаменник усе вищесказане, ми зібрали 10 оманливих фраз, які використовують чоловіки при спокушанні.
1. «Я піднімуся на чай? Буквально на 10 хвилин!»
Ось вона – фраза, як з поганого кіно, здатна зіпсувати навіть найпрекрасніший вечір своєю банальністю. Але спробуйте подивитися на неї інакше: він прекрасно розуміє, що в цій пропозиції немає інтриги. По суті, ці слова вимовляють, маючи на увазі: «Ну що, займемося вже нарешті сексом?» Діючи за правилами гри, сміливо запрошуйте «на чай», якщо відчуваєте, що готові. Проте якщо ви нікуди у стосунках не поспішаєте, ввічливо запропонуйте попити чаю іншим разом. Якщо ж ви сплутаєте наміри – тобто запросите в гості, але в сексі відмовити – він буде небезпідставно вважати, що ви – фантастично наївна жінка.
2. «Приїжджай до мене, просто подивимося кіно!»
Якщо у вас ще не трапився секс, то ця фраза буквально означає: він всерйоз розраховує, що все нарешті станеться саме сьогодні. У хід пішов улюблений чоловічий прийом з розряду «важкої артилерії». Він, звісно ж, поставить ваш улюблений фільм, а не свій – щоб контакт з вами був максимальний. Вино, свічки і його уявна зацікавленість у сюжетній лінії присплять вашу пильність. І тільки на перший погляд такий сценарій здається дитячим садом – за статистикою саме йому довіряє абсолютна більшість чоловіків у всьому світі.3. «Давай просто полежимо…»
Звісно, така вульгарність – скоріше прерогатива юнацьких спокушань, ніж прикмета відносин дорослих людей, але виявляється, є дівчата і навіть жінки, які не раз попадалися на цей прийом. Просто «полежати», що означає тактильний контакт з емоційною складовою, – найвірніший шлях зайнятися сексом, оскільки інші бар’єри вже впали, лежати без бажання хоча б елементарної близькості жодна жінка не буде, а тому в цьому випадку у чоловіка буквально розв’язані руки. Спокусити вас лежить – всього лише справа техніки.4. «Я нікому тебе не віддам!»
О-о-о, це так зворушливо і так… банально! Ми бачили це ще в дитинстві в серіалах, а також у божевільної літописі серіальної життя мексиканських і бразильських закоханих. «Постарайся бути хоч трохи оригінальнішим!» – подумає кожна розумна дівчина в цей момент.
5. «Я буду завжди з тобою!»
«Ти екстрасенс?» – можете сміливо запитати у відповідь. Звідки звичайна людина можуть знати, що буде завтра? Якби все було так просто, не складалися б шлюбні контракти і фраза «непримиренні протиріччя» не стала б політкоректною заміною визначенням згаслої любові. Одне з двох: або від любові у нього і справді стало погано з уявою, або вішати локшину на вуха довірливим жінкам – його улюблене заняття.6. «Ти – жінка моєї мрії!»
Що, так одразу? Звісно, це бальзам на душу для кожної з нас, але чи не забагато пафосу? Вам треба бути абсолютним нарцисом або, навпаки, жінкою з дуже низькою самооцінкою, щоб попастися на цей прийом. Спробуйте збити градус подібної заяви чимось із серії «Гей, полегше!». Якщо буде сміятися, то з самоіронією у нього повний порядок, а значить, не все пропало. Якщо ж картинно образиться – то краще залишити подібний екземпляр для любительок відпочинку на турецькому узбережжі.7. «Я ще не розлучився з тобою, а вже скучаю!»
Ми не виключаємо, що це може бути й правдою, але в більшості своїй на подібні сентименти чоловіки пускаються, щоб прискорити хід подій. Звісно, такі фрази звучать вбивчо правдоподібно, але якщо ми увімкнемо здоровий глузд, то зрозуміємо, що чомусь цей загадковий шепіт звучить у хвилини, коли ми по-зрадницькому втрачаємо пильність. Кращий спосіб перевірити, чи так нудьгує герой вашого роману, – це подивитися на його муки на відстані. Якщо нудьгує він лише в обстановці інтимної близькості, а в перервах між зустрічами не проявляє підвищеної активності, то, швидше за все, цей фокус допоміг йому спокусити не одну жінку.
8. «Я мрію про дітей. Я готовий до серйозних стосунків! »
Якщо йому за 40 і він жодного разу не був у шлюбі, то можна і повірити. Але чи не бентежить вас чоловік, який до 40 років так і не зважився на створення сім’ї? У будь-яких інших випадках поспішно повідомляти жінці про бажання обзавестися потомством – плоский прийом, який використовують, щоб увійти в довіру, показати серйозність намірів і швидше домогтися заповітної близькості.9. «Познайом мене зі своїми батьками!»
Ви всерйоз вважаєте, що до сексу чоловік може мріяти про це? Без коментарів.
10. «Я вірю в дружбу між чоловіком і жінкою!»
Геніально! Ось вона – заявка на оригінальність. Здавалося б, що може бути глибокого в цій фразі? А то, що за статистикою 90% чоловіків ні в яку дружбу, крім чоловічої, не вірять. І майже всі вони не перестають дивуватися, чому жінки з якихось невідомих причин продовжують вважати утопічну, з чоловічої точки зору, модель високими відносинами. Лише той чоловік, який тонко відчуває, знає, що в прагненні дружити з протилежною статтю криється підсвідоме жіноче бажання таємного поклоніння, ілюзія створення легального платонічного союзу з легкою інтригою – адже після бурхливої ​​вечірки кордони трепетною дружби часом зрадницьки розмиваються.І в той момент, коли він вимовляє фразу про віру в таку дружбу, в нашій голові проноситься тисяча думок – що ось він, людина з незашореною свідомістю, і що якщо не складеться роман, то перспектива такої дружби – теж прекрасний варіант, а також ще безліч дрібних нюансів, які додають милих штрихів до його психологічного портрета. Ось тут остерігайтеся всерйоз – впасти жертвою чарівності подібного чоловіка може бути водночас і небезпечно, і захоплююче.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *