Інтимна сторона характеру або що скажуть про вас ваші труси

Мода вже давно є важливою частиною життя людей. Це підтвердилося й у 1926 році, коли економіст Джордж Тейлор розповів про так званий «індекс одягу», пише Providr.
Він пояснив, що, якщо в країні справи йдуть на спад, жінки з більшою ймовірністю будуть носити довгі сукні, а ось за часів процвітання подоли суконь будуть коротшими.
Але наша білизна так само красномовно описує нашу особистість, як і верхній одяг. Чи то пара хлоп’ячих трусів, чи стрінги, чи «бабусині труси» – це все має значення.
Ось 10 найпоширеніших видів нижньої білизни. Оберіть той, який ви носите найчастіше, і подивіться, чи відповідає опис вашому характеру.
1. Т-стрінги
T-стрінги – це буквально дуже дрібний тип нижньої білизни, який зазвичай носять ті, кому дуже зручно в своїй власній шкірі.
Люди, які регулярно носять Т-стрінги, впевнені в собі, незалежні і не соромляться вихвалятися своїми досягненнями. Є дослідження, які підтверджують цей висновок.
Наприклад, у 2005 році дослідження, проведене Джозефом Бенцем з Університету Небраски, показало, що за допомогою одягу чоловіки показують свою фінансову незалежність і статус, тоді як жінки прагнуть підкреслити красу свого тіла.
2. G-стрінги
G-стрінги схожі на попередню версію, але вони більш округлені і закриті біля основи. Той, хто регулярно носить G-стрінги, вміє поєднувати роботу і задоволення. Такі люди люблять увагу, вони намагаються розвивати себе як фізично, так і розумово.
3. Класичні стрінги
Стрінги, насправді, носять честолюбні люди. Дискомфорт і вихід із зони комфорту їх зазвичай не турбує, а їх мотивація досягти своїх цілей може не лише визначати їх як людину, а й надихати інших.
Цікавий факт: У 2010 році було проведено дослідження для визначення того, який колір вважається більш бажаним і привабливим для протилежної статі. Може ви вже здогадалися? Так, червоний.
4. Трусики танга
Танга – це тип нижньої білизни, якому зазвичай надають перевагу люди, які є традиційними за своєю природою, але прогресивні в думках.
Вони можуть насолоджуватися простими речами, але також вимагають, щоб їх близьке коло друзів був відкритим і сучасним.
5. Бікіні
Бікіні зазвичай носять спортивні та активні жінки. Найчастіше вони грайливі і сексуальні, але можуть бути серйозними і прагматичними.
6. Труси “бразильяна”
Цю нижню білизну зазвичай носять зухвалі люди. Вони розумні, дотепні і забавні. Вони швидко реагують на те, що відбувається і люблять бути грайливими і чарівними.
У дослідженні, проведеному Тімоті Брауном та іншими фахівцями з факультету психології Університету Старого Домініону, було виявлено, що поза і ходьба можуть сильно вплинути на привабливість людини.
Наприклад, чоловіки, які носили щільно облягаючий одяг, вважалися більш мужніми, ніж ті, хто носив мішкуватий одяг.
7. Труси-хіпстери
Нижня білизна «хіпстера» – це щось середнє між шортами і трусами. Зазвичай їх носять люди, які люблять самотність і тишу. Але не думайте, що ви знаєте їх. Незважаючи ні на що, вони здатні здивувати будь-кого!
Такі люди не люблять галасливих компаній, але це не означає, що вони уникають соціального контакту. Насправді у них дуже багатогранна особистість.
8. Бойшортс (труси-шорти)
Труси-шорти зазвичай носять доброзичливі люди. Ці люди, як правило, товариські і привабливі, люблять займатися спортом на свіжому повітрі.
9. Класичні труси (Сліп)
Якщо ви любите труси-сліп, швидше за все, ви – той, хто піклується про практичність і комфорт. Ви також є людиною, яка вміє зберігати спокій у важкій ситуації і швидко приймати рішення.
10. Труси з високою талією (Ретро)
Такі труси зазвичай люблять носити веселі і добродушні люди. Вони не дуже переймаються думками інших людей, але у них є вроджена здатність створювати комфортну і легку атмосферу навколо себе.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *