Дівчина потрапила до лікарні після… шаленого opraзму

Звичайна жінка з Сіетла опинилася в центрі уваги після досить незвичайної і дещо пікантної історії. Протягом тривалого часу після ceксу зі своїм партнером Еріком вона відчувала сильний безперервний opгaзм, який завдавав їй серйозних незручностей.
Дівчина на ім’я Ліз, у якій був тригодинний opгaзм, застала лікарів зненацька, коли її привезли до відділення екстреної медичної допомоги.
Після закінчення пoлoвoго aктa Ліз хотіла встати з ліжка, як раптом відчула нову хвилю opгaзма, потім ще одну, і ще, і ще. Після години безперервного opгaзма жінка стала панікувати. З приємних відчуття перетворилися в виснажливі і хворобливі. Вона намагалася припинити імпульси усіма можливими способами.
Дівчина намагалася просто лежати, щоб заспокоїтися, але це не допомогло. Вона також пробувала стрибати, стояти на голові, пити aлкoгoль, щоб позбутися від відчуттів, через які вона вже практично не могла стояти на ногах, але нічого не змінилося.
Після другої години безперервного opгaзма Ерік наполіг на тому, щоб відвезти Ліз в лікарню. Медперсонал спочатку подумав, що у неї передпологові перейми. Лікарі спершу не повірили, що вона відчувала тривалий opгaзм, але обстежив її гінеколог підтвердив слова жінки.
Оскільки якихось спеціальних медикаментів або медичних процедур на цей випадок не передбачено, дівчину просто накачали заспокійливими і знеболюючими препаратами в надії, що це полегшить її муки. Opгaзмічeскіе імпульси тривали в лікарні ще цілу годину, але поступово зійшли нанівець, і Ліз нарешті відчула величезне полегшення.
Коли Ерік привіз свою подругу в лікарню, йому довелося посадити Ліз на крісло-каталку, що стояла біля входу, тому що у жінки підкошувалися ноги. Медсестра біля стійки вирішила, що у Ліз передпологові перейми і тут же веліла медбратові відвезти її.
Ті, хто сидів в приймальному відділенні люди дивилися на Еріка, а той відчував напругу і збентеження. Літня жінка, подумавши, що Ліз народжує, сказала Еріку: «Ви запам’ятайте цей день на все життя». Як би вона не помилялася в тому, що відбувається, але жінка виявилася права в одному – таке точно не забувається.
«У приймальному відділенні я сиділа на кріслі-каталці, а навколо мене стояли лікарі та медсестри, які витріщалися на мене і щось активно обговорювали один з одним», – розповідає Ліз. – «Я була в подиві і сумні, оскільки як і раніше не могла контролювати свої відчуття і емоції.»
Нарешті доктора визначилися з діями, і жінку відвезли в палату, де її оглянув гінеколог.
Пара поділилася своєю історією в телешоу каналу TLC під назвою «Ceкc відправив мене в лікарню», в якому люди розповідають про випадки, коли після ceкca їм доводилося звертатися до медичної установи з-за якихось отриманих травм. Історія Ліз і Еріка явно виділялася на тлі інших. Актори в ролику грають злегка манірно, але це і зрозуміло – вони-то навряд чи стикалися в житті з такою ситуацією. А ось самі Ліз і Ерік вельми переконливі.
У коментарях до відео знайшлися жінки, які розповіли, що з ними теж відбулося подібне, тому вони розуміють Ліз і співчувають їй. Цікаво, вирішила чи Ліз обмежити себе в ceкce через острах повторення інциденту? Про це історія, на жаль, він мовчить. Сподіваюся, у неї все в порядку, і зараз вона живе повноцінним життям, в тому числі і в uнтuмном плані. По крайней мере, зараз Ліз і Ерік згадують про те, що трапилося з посмішкою.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *