У Карибському морі з’явився новий острів… зі сміття

У Карибському морі між Гондурасом і Гватемалою виявлена величезна купа сміття. Однією з перших про неї розповіла британський фотограф Кароліна Пауер.
Смуги сміття досягають 30 метрів у ширину і 3 кілометри в довжину.
Екологи виявили неподалік від острова Роатан у Карибському морі, що належить Гондурасу, на поверхні води величезну плавучу пляму, що складається практично повністю з пластикового сміття. Основна частина плями – це пластикові прилади, посуд, пляшки,  одноразові столові прибори і посуд, пакети та інша упаковка.

На думку представників руху Blue Planet Society, яке бореться за порятунок океанів, основна частина цього сміття була принесена сюди річками, що впадають у Карибське море з території Гватемали, пише Independent.
В Інтернеті нещодавно з’явилося відео, на якому знято один із таких водних потоків, що несе з собою величезну кількість відходів.

Раніше також повідомлялося, що острів Хендерсон у Тихому океані, що належить Великій Британії, визнали найбруднішим островом у світі. На кожному квадратному метрі його пляжів, за оцінками екологів, у середньому знаходиться до 700 пластикових фрагментів різного розміру.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *