Чому українці одні з “сексуально найневдоволеніших” націй у світі?

Соціологи і сексопатологи кажуть про закомплексованість, яка породжує похмурість.
Соціологічні дослідження, які провели серед населення України із запитанням про джерела радості, засвідчили, що секс у цьому переліку аж на 18-й позиції. Випереджає інтим навіть хатнє прибирання, йдеться в сюжеті ТСН.
Також у списку інтернет, телевізор, їжа, відпустка, книжки, подарунки, домашні тварини, робота, музика, гроші, спілкування з природою, подорожі, друзі діти і родина. Соціологи припускають, що насправді люди соромляться говорити про важливість сексу – звідси такі показники. Усе через особливості виховання – підхоплює сексопатолог.

“Коли дитині 8-9 років, у цьому віці діти часто досягають випадкових оргазмів, дівчата раніше, тому що там велосипеди, спортивні тренажери, ще якісь речі. І мами замість того, щоб сказати так, усе добре, це особливість така організму, влаштовують якусь істерику, що у дівчат усе нижче поясу табуюється”, – стверджує він.

В українських реаліях розмови про секс вважаються непристойними, а враження про сам процес формується, наче про щось брудне та безрадісне, як-то подружній обов’язок, який належить виконувати попри бажання. Відтак українці – одні з сексуально найневдоволеніших націй у світі. Лікарі також звертають уваги, що магазини сексуальних утіх, як правило, недооцінені – переважно люди вважають це збоченням. Але там можна придбати те, що врізноманітить інтим пари, а цим самим зміцнить родину і точно принесе радість.

Тарас переконує, що секс у нього є – робота зобов’язує. Він власник секс-шопу і називає себе найщасливішою людиною саме завдяки якісному інтиму.

Мінімум – це хоча б три-чотири рази на тиждень”, – каже він.

Для цього є безліч іграшок, як-то стильна каблучка для пенісу або “швидкий язик” для пестощів. Є багато масажерів зовсім не для інтимних зон, а звичайних м’язів спини – вони розслаблюють, а без цього секс не буде якісним. Однак навіть ті, хто не посоромився зайти в секс-шоп, здебільшого кажуть, що беруть речі “на подарунок”. Лікарі ж наголошують, що аби секс був у радість, у спальні треба або кохатися, або спати – і ніяких планшетів чи телевізорів.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *