13 цікавих фактів про Бразилію

Нині до Бразилії прикуті погляди всіх любителів футболу, оскільки зараз тут відбувається Чемпіонат Світу 2014, і не тільки. Спробуємо познайомити вас з цією дивовижною країною трохи ближче.

1. Середній річний дохід на душу населення в Бразилії становить 11 тис. дол. США (для порівняння, у Сполучених Штатах цей показник дорівнює 28 тис. дол.).

brazilija_karta2. Загальна площа території країни – 3857000 926 кв. км., таким чином, на її території могли б уміститися 2,5 Індії (1269000 350 кв. км.).

3. У середньому бразильські діти проводять за партою сім років.

4. Бразилія займає третє місце у світі за споживанням косметичних засобів. За даними експертів, ринок косметики становить 43 мільярди доларів на рік. У США цей показник дорівнює 68 млрд дол., а в Японії – 47 млрд дол. У секторі виробництва засобів особистої гігієни, парфумерії та косметики діють 1367 компаній.

5. У Бразилії виробляється 50% усього апельсинового соку і 20% усього світового цукру.

brazilija_kafe6. На частку Бразилії припадає третина всієї виробленої у світі кави (55900000 стандартних 60-кілограмових мішків)

7. Рівень бюрократії в країні характеризується таким фактом: для отримання дозволу на початок будівельних робіт у Бразилії в середньому йде близько року (для порівняння: наприклад, у Мексиці цей термін становить 82 дні)

8. З валовим внутрішнім продуктом (ВВП) у 2,3 трлн дол., Бразилія станом на сьогодні (2014) є сьомою найбільшою економікою світу. Її ВВП дорівнює сумарному ВВП Південної Африки, Аргентини та Австралії.

9. Що стосується ринку яловичини, тут Бразилія міцно утримує першу позицію серед світових виробників.

10. Серед «кримінальних столиць», які формують сумну тридцятку найбільш небезпечних для життя міст світу, одинадцять!!! знаходяться в Бразилії.

karnaval-v-rio-311. У Бразилії щороку проводиться найяскравіше видовище – Бразильський карнавал – одне з найяскравіших і найвідоміших шоу в світі. Він проводиться щорічно в Ріо-де-Жанейро у розпал бразильського літа і триває 4 дні та 4 ночі.

12. Не секрет, що футбол є однією з найважливіших частин сучасної національної культури Бразилії. В історії світових футбольних першостей Бразильська збірна п’ять разів ставала чемпіоном: у 1958, 1962, 1970, 1994 і 2002 роках.

brazilija_marakana13. У Бразилії знаходиться найлегендарніший, головний стадіон найбільшої футбольної нації – Маракана. Маракана – це серце Бразилії, символ перемог Фламенло, найбільший стадіон світу. У минулому найбільший за величиною футбольний стадіон у світі (200 тис. уболівальників.). Легендарна арена розташована в Ріо-де-Жанейро і зараз уміщує 74689 глядачів.

Див. також: В Ріо-де-Жанейро триває Бразильський карнавал

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *