Краса чи здоров’я або чи варто видаляти волосся у “зоні бікіні”

Волосся на тілі людини, і на лобку зокрема, дуже важливе! Набагато важливіше, ніж ви думаєте.
Проте на все у світі можна подивитися з двох сторін.
У сучасному світі лобкове волосся прийнято видаляти – або повністю, або частково, пише Yo Amo los Zapatos. Це робиться не лише заради краси чи моди, а і відповідає гігієнічним вимогам.
А чи відповідає?
Так чи потрібно голити лобкове волосся і навіщо воно взагалі потрібне?
Так навіщо ж нам лобкове волосся.
Лобкове волосся має певну функцію. Воно служать бар’єром, який запобігає потраплянню патогенів в організм через піхву, вони сприяють підтримці потрібного мікроклімату в піхві.
Волосся на цій ділянці є своєрідною повітряною подушкою, яка захищає статеві органи від холоду і запалення в сечостатевій системі, а під час статевого акту – від наслідків тертя об ніжну шкіру.Терморегуляція.
У чоловіків лобкове волосся має першорядне значення в підтримці здоров’я яєчок. Раптові зміни температури можуть нашкодити продукуванню сперми.
Крім того, гормони регулюють роботу імунної системи і настрій. Коли у вашому житті багато стресу, ви починаєте набирати вагу, відчуваєте втому, а лобкового волосся стає більше.Голити або не голити?
Хоча багатьом чоловікам і подобається голений лобок у жіночої половини, лікарі не рекомендують повністю видаляти волосся в цьому інтимному місці, адже природа недарма наділила його волосяним покривом.
Краще обмежитися голінням лише лобка і зони бікіні. Решту волосся підстрижіть – так вам вдасться досягти компромісу у вимогах естетики і здоров’я.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *