“Мені не було соромно”: Мадонна розповіла, чому в молодості знімалася оголеною

Легендарна співачка Мадонна поділилася з прихильниками провокативним архівним знімком. Перед камерою майбутня поп-діва позувала повністю оголеною.
Перед різдвяними святами співачка вирішила зробити деяке одкровення перед прихильниками. Мадонна опублікувала провокативне фото, на якому вона позувала абсолютно голою, та пояснила, чому вона це зробила у 19 років.
Зі слів поп-діви, в той час вона жила у Нью-Йорку та навчалась у школі танців Марти Грем. Щоб оплатити своє проживання, Мадонна наважилась на рішучий крок – вона погодилася позувати повністю голою для різних шкіл художників у всьому місті. Коли ж талановита вокалістка здобула славу, її фото потрапили на шпальти відомих глянців, зокрема, Playboy і Penthouse.

Фотографи експлуатували мене, а потім суспільство намагалося присоромити за позування оголеною. Тоді я заявила у пресі: “Мені не було соромно”, і це стало заголовком багатьох новин, – відверто розповіла Мадонна.

View this post on Instagram

M………………..,,.#mood

A post shared by Madonna (@madonna) on

Та осуд суспільства не змусив поп-діву прогнутися під загальним тиском. Навпаки, Мадонна розпочала співпрацю з Енді Уорхолом та Кітом Харінгом, які подарували легендарні світлини зірці.

“Згодом це перетворилося у співпрацю з Енді Уорхолом і Кітом Харінгом. І зараз я щаслива власниця чотирьох картин, які мені подарували на весілля! Ви не можете перешкоджати мистецтву, намагаючись зганьбити його. Творчість завжди перемагає”, – додала Мадонна.

Прихильники поп-співачки одразу ж підтримали її, додавши, що в іншому випадку Мадонна не стала б легендарною співачкою. Окрім цього, користувачі мережі зізнались, що зірка завжди залишається ідеальною.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *