Червоні білки, які подружилися з моєю камерою

Фотографів можна порівняти зі снайперами. Іноді щоб зробити вдалий кадр потрібно чимало часу провести у спогляданні та спокої.
Нідерландський/шведський фотограф Geert Weggen належить саме до таких. Він спеціалізується на фотографуванні червоних білок. І цілих шість років він спостерігав за ними. Його роботи широко відомі за кордоном і публікувалися у газетах, журналах, книгах, календарях, а також на радіо та телебаченні.
6 років тому, на моєму порозі з’явилася лисиця, і я відразу кинувся у дім, щоб принести їй м’яса. Лисиця поверталася щодня, щоб отримати більше їжі, і я використовував це як можливість зняти деякі фотографії.
До кінця другого тижня лисиця вже проходила на балкон, де гралася з різними реквізитами, які я також використовував для фотографування.
Далі на балкон почала залітати птаха, і я продовжував щодня робити це з нею. Так мій балкон став студією, наповнений природою, камерами, дзеркалами тощо. Птаха йшла за мною, і я пішов за птахом з моєю камерою, шукаючи приховану їжу в сценах, які я створив. Деякі фотографії цієї “зустрічі” були нагороджені та опубліковані.
Врешті-решт з’явилися червоні білки, і вони й досі все ще приходять щодня до моєї зовнішньої студії. Тоді я ще не знав, що це стане моїм життям.
Минулого року я організував фотосесії для білок у себе вдома. Такі акції відбуваються двічі на рік, коли приходять молоді білки. Максимум три учасники можуть взяти участь у цьому п’ятиденному семінарі.
Ось що з цього вийшло: колекція моїх робіт із чарівними червоними білочками.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *