Планета красива: 25 неймовірно красивих фото Землі з супутника

У світі є багато цікавих місць і пейзажів. Проте з висоти вони мають зовсім інший вигляд. А от коли фото зроблені з космосу, то фото виходять взагалі неймовірними.

Буртанж, Вестерволд, Нідерланди.
Зоряна фортеця Буртанж у північно-східній частині Нідерландів, у  муніципалітеті Влагтведде поруч з Гронінгеном. З висоти пташиного польоту замок і прилегла територія виглядають як багатогранна зірка.
Барселона, Іспанія.
Барселону вважають одним із найкрасивіших міст не лише у Європі, а й в усьому світі.Тусон, Арізона, США.
У межах міста Тусон, штат Арізона, розташована авіабаза ВПС США «Девіс-Монте». Базу було засновано ще в 1925 році і названо на честь жителів Тусон, військових льотчиків Першої світової війни Семюеля Девісі (загинув у 1921) та Оскара Монтеня (загинув у 1924).Центральний парк, Нью-Йорк, США.
Цей парк є одним з найбільших у США, і відомий у всьому світі. Довжина парку – бл. 4 км, ширина – близько 800 м, а загальна його площа – 3,41 км².Лас-Вегас, Невада, США.
Це місто розташоване на південному заході США і є найбільшим містом у штаті Невада. Лас-Вегас – всесвітньо відомий центр розваг і відпочинку. Його ще називають світовою столицею азартних ігор.Округ Юба, Каліфорнія, США.
Округ Юба був утворений у 1850 р., свою назву він отримав від річки Юба, яка протікає в Каліфорнії.Кіллін, Техас, США.
Це місто було засновано на території, яку в 1881 р. придбала залізнична компанія Atchison, Topeka and Santa Fe Railway.Венеція, Італія.
Це чудове місто на воді побудоване на 122 островах, пов’язаних 400 мостами. У цьому місті практично будь-яка будівля може претендувати на звання історичної.Виноградники Уельва, Іспанія.
Центром цього виноробного району вважається містечко Bollullos Par del Condado (12,5 тис. жителів). Півтора десятка основних виробників D. O. Condado de Huelva зосереджено саме в його околицях.Парники, Альмерія, Іспанія.
З 1980-х рр. невелика прибережна рівнина в 30 км на південний захід від іспанського міста Альмерія перетворилася на найбільше зосередження теплиць у світі. Вони займають площу майже у 26 000 га.Штучні острови Дуррат-Аль-Бахрейн, Бахрейн.
Це комплекс з 15 штучних островів, на яких будуть розташовані приватні вілли, готелі, офісні будівлі тощо.Ньюарк, Нью-Джерсі, США.Бока-Ратон, Флорида, США.Бока-Ратон, Флорида, США.Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.
Місто розташовується на річці Пассеік, поблизу впадання її в Ньюаркську затоку.Пуенте-де-Вальекас, Мадрид, Іспанія.
Пуенте-де-Вальекас один з найбільш мальовничих районів Мадрида.Аддіс-Абеба, Ефіопія.
Аддіс-Абеба – найбільше у світі місто, розташоване в країні, де немає виходу до моря.Кладовище Альмудена, Мадрид, Іспанія.
Найбільше з мадридських кладовищ і одне з найбільших у Західній Європі. Всього на кладовищі за оцінками поховано близько 5 млн осіб.
Майямі, Флорида, США.
Палм-Айленд – це штучний острів, розташований у Біскайській затоці Майамі Біч, Флорида, США. Палм-Айленд розташований на південь від острова Xібіскус Айленд, на нього можна потрапити через міст Мак Артур Косвей.Атланта, Джорджія, США.
Залізничний вузол цього міста вражає.Спагеті-Перехрестя, Мадрид, Іспанія.
Дивовижна транспортна розв’язка.Флорида, США.
Це знімок дивовижних полів Флориди.Муніципалітет у Данії.
Фото одного з муніципалітетів у Данії.Янгянг, Юньнань, Китай.
Велику частину території цієї провінції покривають гори. Їх краса вражає.Хаіль, Саудівська Аравія.
Хаіль – місто в Саудівській Аравії. Є адміністративним центром однойменного адміністративного округу.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *