Поспішаєте? Американські конструктори пропонують аеротаксі

Компанія з розробки дронів Lift Aircraft з Остіна, штат Техас (США) представила модель електричного літаючого таксі Неха. Пристрій, оснащений 18 пропелерами, підняв у повітря генерального директора компанії Мета Чейс.
Про це повідомляє видання New Atlas
Конструкторські особливості Неха – легка одномісна кабіна з вуглецевого волокна, чотири посадочних поплавки, які підходять для землі або води, і дуже проста система управління на основі джойстика та iPad Pro. Важить машина 196 кг.
На відміну від вертольота, яким важко управляти, Неха схожий на великий дрон із сидіннями. Машина злітає і сідає при натисканні кнопки. Якщо пілотові погано, вона зависає нерухомо в одних GPS-координатах. Якщо пілот виходить з-під контролю чи починає бешкетувати, наземна команда може взяти керування на себе.
Кожен пропелер живиться окремо.

Пропелери Неха оснащені окремими батареями кожен. Фото: New AtlasУ разі небезпеки наземна команда може перехопити управління. Фото: New AtlasХекса має легку кабіну з вуглепластика, чотири поплавки для посадки і 18 роторів. Фото: New Atlas

“Батареї – найненадійніша частина машини, з ними часто трапляються поломки. Тоді як мотор і лопаті – навпаки, надійні. Тому, якщо трапиться поломка, то вона не буде значною і централізованою. Батареї розмістили вгорі подалі від пілота, щоб вони не нашкодили йому”, – пояснює Мет Чейс.

• Британська компанія Vertical Aerospace успішно провела перші льотні випробування прототипу електричного аеротаксі з вертикальними зльотом і посадкою.
• Компанія Volocopter, піонер в області міських аероперевозок, анонсувала проведення тестування в Сінгапурі в 2019 році свого 18-роторного пасажирського Аерокоптера.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *