Cтартап українця, який фарбує волосся на фотографіях, зробив українця доларовим мільйонером у 20 років

Snapchat придбав український стартап за 8 мільйонів доларів — ЗМІ
Компанія Snap, що володіє месенджером Snapchat, купила стартап 20-річного українця Teleport за 8 мільйонів доларів.
Про це повідомляє Liga.net.
Зазначається, що Snap купила команду з 5-ти провідних фахівців і права на всі технології стартапу Teleport Future Technologies.
Угоду було підписано в лютому 2018 року й у листопаді повністю виконано. Сума угоди становила близько 8 млн дол., повідомило надійне на ринку джерело.Teleport прославився однойменний додатком, який фарбує волосся на фотографіях у різні кольори.
Проект створив тоді ще 19-річний одесит Владислав Уразов. Він разом зі своїм партнером Богданом Матвєєвим зібрав команду з 30 осіб з різних країн (Україна, Франція, Англія та Росія). Стартап залучив 1 млн дол. інвестицій і розвивав внутрішню технологію визначення об’єктів на фото і відео.
Teleport поставив рекорд в українському, російському та білоруському App Store, набравши понад 1 млн завантажень за першу ж добу після релізу. Він понад тиждень займав перший рядок у магазинах додатків.
Згідно з даними соцмережі Linkedin, у команду Snap перейшов співзасновник і Chief Scientist стартапу – Сергій Дем’янов. Він прийшов в Teleport із компанії IBM і переїхав з Лондона до Москви. Після операції Дем’янов зайняв посаду Machine Learning Team Lead у головному офісі Snapchat у Лос-Анджелесі.
Одним зі співзасновників стартапу був також 19-річний Роберт Біров – син європейського політика Андрія Бірова, який раніше очолював Адміністрацію Президента Естонії.
“Можу підтвердити, що кращі з наших розробників справді переїхали до Лос-Анджелеса/Лондона і тепер працюють там у Snap, застосовуючи в тому числі технології Teleport. Я взагалі бачу 3 крутих міжнародних компанії, які абсолютно правильно роблять зараз ставку на ML фахівців із пост-радянського простору – це Samsung, PicsArt і, звісно, Snap. Думаю, у цих компаній велике майбутнє у сфері AI (штучного інтелекту). З приводу планів: найближчим часом ми з партнерами плануємо запустити свій фонд, який інвестуватиме в AI-стартапи”, – сказав Уразов.
В результаті угоди одесит став доларовим мільйонером в 20 років.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *