Повії-сампан або смертельна секс-екзотика Таїланду

Усі жінки, які заробляють на прожиття своїм тілом, ризикують у будь-якій ступені життям або здоров’ям. Проте жодна з повій із фавел Ріо чи халуп Бангкока не ризикує так, як це абсолютно добровільно роблять дівчата-сампан, які працюють на побережжі Таїланда.
Не дарма Таїланд називають «королівством борделей». Тут можна знайти найнезвичайніші і навіть заборонені секс-послуги за смішною ціною. Тому сюди з’їжджаються як збоченці, так і просто любителі «полунички» в усьому світі і, як правило, успішно задовольняють свої “найстрашніші” побажання.
Проституція взагалі вважається в усьому світі не лише найдревнішою, а й водночас однією з найнебезпечніших професій. Особливо точно це твердження підходить тайським дівчатм-сампан, які виходячи «на панель», ніколи не знають, чи повернуються вони до дому.
На роботу ці елітні повії відправляються не на вулиці туристичних центрів, не в доми розпусти чи кафе. Дівчата-сампан надають секс-послуги… у мору, на сампані – традиційному для Південно-Східної Азії плоскодонному човні.
Працюють повії в парі з чоловіком, зазвичай це батько, брат або близький друг дівчини. Такий тандем потрібен не лише для захисту від неадекватних клієнтів, а й для допомоги жінці в процесі роботи.
Як правило, сутенер знаходить клієнтів для надання екзотичних секс-послуг у туристичних районах прибережних міст й одразу ж домовляється про ціну. Любителю острих выдчуттыв сеанс сексу з дівчатами-сампан коштуэ в 300-400 дол., що для бідного Таїланду зовсым немало.
Кліэнта відвозять на тук-туцы або моторолеры до причалу, де в потаэмному місці він обирає дівчину і з нею і її супровідником виходить на сампані в море. Саме подалі від берега, за межею прямої видимості і відбувається незвичайний і смертельно небезпечний секс.
Дівчина роздягається, перевішується через невисокий борт човна у воду і, зробивши глибокий вдих, занурюється майже по пояс у воду. Її завдання – порбути під водою без повітря якомога дольше. Клієнт у цей час входить у дівчинку і насолоджується незвичайними відчуттями, які отримати під час звичайного статевого акту не можливо.
Справа в тому, що брак кисню викликає спазми м’язів, і піхва дуже сильно сжимаєтся. Ці конвульсивні рухи, які є предвісниками швидкої клінічної смерті, і найбільше цінуються серед любителів острих відчуттів.
Зазвичай таке «занурення» триває 2-2,5 хвилин, а тому дівчата нерідко втрачають свідомість. При цьому відбувається самовільне виділення мочі (впісювання), але навіть ця неприємна деталь не відштовхує поціновувачів секс-екстриму.
Чоловік, який супроводжує дівчину-сампан, уважно стежить за процесом і в потрібний момент, якщо дівчина вчасно не винирнула з води, затягує її в човна і надає першу медичну допомогу, роблячи штучне дихання. Як правило одного сеансу, щоб досягнути бажаного оргазму недостатньо, і дівчині доводиться занурюватися двічі, а то й тричі.
Ця давня професія дівчини-сампан заборонена законом Королівства Таїланд. Жриці кохання і їх поплічники, заскочені на місці, отримують серйозні штрафи і можуть навіть позбутися свого робочого місця – човна. Клієнтів теж можуть притягнути до адміністративної відповідальності, а у випадку смерті дівчини й до кримінальної.
Протизаконність вимагає від усіх суворої конфіденційності, тому туристам не дозволено знімати в сампані. Також клієнта ще на березі попереджають про нерозголошення про «пригоди» і самостійно, без сутенера, приводити знайомих до причалу.
Але незважаючи на це, така секс-послуга користується чималим попитом серед туристів. Особливо люблять отримувати задоволення від цього небезпечного способу “кохання” японці, які застосовують чимало “збочених” сексуальних практик. Але, варто зазначити, що дівчата-сампан – це далеко не нове явище, яке з’явилося на гребені туристичного буму.
Повії у човнах з’явилися задовго до того, як Сіамський півострів облюбували туристи. Досі у тайців існує повір’я, що декілька сеансів сексу у морі здатне істотно збільшити чоловічий дітородний орган. Тому, до такої процедури народної медицини в Південно-Восточной Азії вдавалися задовго до того, як тут відкрився перший курорт.
На жаль, смерть повій-сампан не рідкість – відповідно до статистики, до 30 років, коли слід так би мовити вже завершувати «морську» кар’єру, не доживає кожна шоста дівчина. Проте навіть ті, які “виживають”, до кінця життя страждають хронічними захворюваннями дихальних шляхів, і порушеннями мозкової діяльності.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *