Новорічний ювілей: британська сім’я 100 років одягає одну й ту саму ялинку 

Сім’я Стирлінгів із Британії протягом цілого століття ставить на Різдво одну й ту саму ялинку. Ні, це не економія, а справжня дань традиціям, передає bigpicture.
Це штучне деревце в 1918 році вперше встановив у домі дідусь Роберт Мюір (Robert Muir), щоб відсвяткувати народження сина. Його родичі вирішили зберегти ялинку, і з тих пір сімейство з гордістю ставить її кожного року, наряджає і використовує як головну новорічну прикрасу в будинку.
Нижче ви можете побачити фото цієї ялинки. Дивовижно, але за ці роки вона майже не змінилася! Тут ви можете побачити Ейлін Стирлінг (Aileen Stirling), внучку торговця Роберта Мюіра. Жінка стоїть поруч із ялинкою, яку її батько приніс додому через кілька днів після закінчення Першої світової війни.
Всередині підставки встановлений спеціальний механізм, при запуску якого починає грати одна з декількох різдвяних мелодій. Ейлін каже, що не пам’ятає ні одного Різдва, яке б минулося без цієї музики.А це фото зроблене в 1976 році. На ньому Ейлін, вагітна дочка Джоанн, стоїть біля тієї ж ялинки. Раніше такі штучні дерева були дуже популярні і стояли практично в кожному будинку, але з часом їх позбулися … всі, крім Стирлінгів.
До ялинки Стирлінг ставиться, як до члена сім’ї. Досі це штучне деревце прикрашає їхній будинок на Різдво та Новий рік. Дочка Ейлін Джоанн давно вийшла заміж і переїхала до Іспанії, але на вихідні вона обов’язково дзвонить мамі і просить її включити одну з мелодій на ялинці.Ейлін Стирлінг з матір’ю, сестрою та іншими родичами, разом біля ялинки в ​​1958 році.
Ейлін згадує, як у дитинстві вся сім’я збиралася разом і водила хороводи навколо ялинки. На дерево чіпляли шоколад, і той, хто в момент закінчення мелодії опинявся найближче до нього міг його з’їсти. Цікава сімейна розвага!
Цього року ялинка відсвяткувала свій ювілей – їй виповнилося 100 років! Дуже мило, що є люди, які так трепетно ставляться до традицій. Сподіватимемося, що деревце прикрашатиме їхню домівку ще, як мінімум, стільки ж років.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *