Як колір одягу впливає на ваш настрій, самопочуття і успіх в справах

Людина живе в кольоровому світі: в одязі, в інтер’єрі, в природі, тому енергія кольору позначається на її настроях і самопочутті. Як кольори впливають на енергетику людини, які з них притягують удачу, які зміцнюють здоров’я, а які позбавляють від депресії?
Знаючи особливості і специфіку певного кольору, ви зможете багато чого довідатися про характер і звички людини, у якої цей колір в одязі домінує. Енергія кольору дуже потужна, вона допоможе вам досягти певних цілей, залучити в своє життя удачу і захиститися від поганих людей. Як же колір одягу впливає на характер і настрій людини?
Червоний. Червоний дуже сильний і агресивний колір, його не варто використовувати запальним натурам, людям зі слабкою волею і характером, тим, хто боїться конфліктів і агресії. Він підходить продуктивним і цілеспрямованим людям, які звикли добиватися свого. Також червоний цілком виправданий, якщо ви хочете освіжити почуття і розбудити пристрасть у коханій людині.Чорний. Чорний – колір, який допоможе вам сконцентруватися і зосередитися, звертати увагу на дрібниці і не реагувати на зовнішні подразники. Ідеальний практично для будь-якого дня і ситуації, особливо актуальний для тих, хто здобуває нові знання, має справу з точними розрахунками й інтелектуальною сферою.
Сірий. Сірий колір досить нейтральний, він практично ніяк не відбивається на настрої людини. Цей відтінок ідеальний для комбінації з якимись агресивними яскравими квітами, але його надлишок викличе у людей недовіру до вас, оскільки сірий колір асоціюється з таємничістю і замкнутістю.
Білий. Білий колір спонукає до спілкування, дозволяє співрозмовнику довіряти вам і не боятися. Білий колір ідеальний для важливих заходів, наприклад, для ділових переговорів або першого побачення. Він допоможе розташувати до вас людину, розговорити її і змусити вам довіряти.Синій. Синій колір підвищує працездатність і витривалість, допомагає правильно і швидко аналізувати ситуацію і приймати важливі рішення. Цей колір ідеально підходить для складної розумової роботи, для нарад, зборів і переговорів. Цей колір допоможе вам урівноважити свої емоції і почуття, стати зібранішим.
Блакитний. Прекрасний колір для активних людей і спортсменів: підвищує фізичну активність і витривалість, підвищує запас сил і енергії.Зелений. Зелений колір сприятливо впливає на стан здоров’я і самопочуття, допомагає швидше відновити організм після фізичної активності. Різні відтінки цього кольору сприятливо впливають на нервову систему і настрій людини – заспокоюють і налаштовують на відпочинок.
Жовтий. Жовтий – колір позитиву і гарного настрою, тому якщо ви нудьгуєте або переживаєте непростий період у житті, сміливо вдягайте жовту одежу і оточуйте себе жовтими речами. Цей колір, немов сонце, зарядить вас позитивною енергією, силою і бадьорістю.Помаранчевий. Помаранчевий – колір творчості, креативу, сприяє розумовій діяльності та генерації нових ідей. Якщо ваша робота пов’язана з творчістю, у вашому одязі обов’язково мають бути присутні елементи оранжевого кольору.
Бірюзовий. Бірюзовий – колір життя і задоволення, він допомагає повніше відчувати насолоду, переживати щасливі моменти і запам’ятовувати їх. Багато хто помилково вважає кольором закоханих червоний, але це не так, це бірюзовий.
Фіолетовий. Цей колір відповідає за шосте чуття – інтуїцію й екстрасенсорні здібності, здатний загострювати почуття та емоції. З ним слід бути обережними і використовувати нечасто.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *