Хочете їздити безкоштовно – відправляйтесь в Люксембург

Весь громадський транспорт у Люксембурзі планують зробити безкоштовним.
З літа 2019 року Люксембург стане першою країною в світі, яка зробить весь свій громадський транспорт безкоштовним. Про це пише The Guardian.
Відповідно до планів переобраного коаліційного уряду на чолі з Ксав’єром Беттелом, улітку наступного року плата за проїзд в автобусах, трамваях і приміських поїздах буде скасована. Влада вважає, що це допоможе поліпшити екологічну обстановку в країні і вирішити проблему заторів.Зокрема зазначається, що герцогство, а особливо його однойменна столиця Люксембург, страждає від чи не найбільших заторів у світі. Незважаючи на те, що в країні загалому налічується близько 600 тис. жителів, майже 200 тис. осіб щодня приїжджають сюди із сусідніх Франції, Бельгії та Німеччини по роботі.
Таким чином, Люксембург стане першою країною в світі, яка зробить весь свій громадський транспорт безкоштовним. Плавний перехід до цього рішення уряд країни вже здійснило. Так, їздити безкоштовно в громадському транспорті вже дозволили людям до 20 років. Решта платять за проїзд два євро, квиток діє протягом двох годин.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *