Група A.R.M.I.A порідшала та… заспівала українською

ГАРЯЧА A.R.M.I.A СТАЛА ДУЕТОМ І ВИПУСТИЛА ЗАПАЛЬНУ ПІСНЮ УКРАЇНСЬКОЮ
Група A.R.M.I.A стала дуетом і випустила новий українськомовний сингл.
Пісню “ПАРА МИ” написала Айна Вільберг, і дівчата полюбили її з перших нот.
“Завдяки нашій внутрішній силі, самовіддачі і вірі одна в одну ми вийшли на новий етап, і наша багаторічна дружба перетворилася на більше. Нам подобається творити у команді. Ми сповнені ідей і завжди відчуваємо підтримку одна одної, тому на цьому шляху ми йдемо далі удвох”, – поділилися учасниці дуету Ira і Sveta.Раніше склад групи неодноразово змінювався, зокрема у колективі було чотири дівчини. Незважаючи на зміни, нинішні учасниці групи залишаються віддані одна одній і своїй справі.
“A.R.M.I.A – це наша родина, наше життя, велика красива історія, в якій уживаються музика, відданість, любов, жіночність, енергія і танець”, – зазначили дівчата.
“Ми любимо експериментувати і ризикувати і, звичайно, не уявляємо життя без музики. Але, найважливіше, ми любимо одна одну й отримуємо величезне задоволення від спільної творчості. Можна сміливо сказати, що група A.R.M.I.A житиме і дихатиме доти, поки між нами живе любов”, – впевнені учасниці дуету A.R.M.I.A.
Нагадаємо, що нещодавно чарівна акторка “Школи” знялася у кліпі групи CLOUDLESS на саундтрек до серіалу. Хлопці досить довго тримали інтригу – кого саме з акторок “Школи” обрали для зйомок, але тепер таємниця розкрита.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *