Ох ця незручність по-королівськи?

Виявляється навіть королі з королевами у сучасному різнобарвному і розмаїтому світі можуть потрапити у незручні ситуації. Королівська сім’я Іспанії приймала президента Китаю та його дружину у своїй резиденції. На офіційній зустрічі в палаці Сарсуела головні леді своїх країн прийшли… у сукнях з однаковим відтінком.
Король Іспанії Філіп VI разом із дружиною Летицією організували офіційний прийом у своєму палаці для поважних гостей із Китаю. До них завітали президент Республіки Сі Цзіньпін та його дружина Пен Ліюань.
Для урочистої вечері королева вибрала синю сукню без рукавів зі спідницею плісе. Закрите декольте та міді-довжина сукні підкреслювали вишуканість іспанської стилю. Вона завершила свій елегантний образ туфлями-човниками на підборах, які були підібрані в тон до сукні та діамантовими прикрасами – сережками та браслетом.Але, як згодом з’ясувалося, не лише королева Летиція полюбляє синій колір. Перша леді Китаю обрала для важливої зустрічі вбрання такого ж самого… синього кольору. Пен Ліюань прийшла на вечерю у сукні такого ж відтінку. Однак вони відрізнялись стилем, тому леді не надали цьому надмірної уваги. Перша леді Китаю прийшла на вечерю у платті до колін з коміром-стійкою, яке від шиї до низу було оздоблене смужкою перлин. У її вухах теж були маленькі сережки з перлами.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *