А що ви знаєте про найбільший міст у світі?

Китай побудував найдовший міст в світі, вартість якого становить 20 мільярдів доларів.Вартість нового китайського мосту – 20 млді дол. і він у 20! разів довший за міст через протоку Золоті Ворота у США.
Після 9-ти років будівництва та полеміки Китай офіційно представив найдовший морський міст у світі, повідомляє enovosty.com/news.
Міст Гонконг-Чжухай-Макао є частиною загальної плану створення глобального науково-технічного центру шляхом об’єднання двох китайських територій – Гонконгу та Макао.
Завдяки швидкому економічному зростанню новий регіон, відомий як район Великої затоки, позиціонує себе як головний суперник Силіконової долини.
Міст закритий для громадського транспорту, допускається лише в певних транспортних засобах – пасажирських шатлів, вантажних машин і приватних автомобілів із дозволами. Пішоходів і велосипедистів на міст не пускають.
Міст коштує 20 млрд дол. і в двадцятеро довший за міст через протоку Золоті Ворота в США.

Міст Гонконг-Чжухай-Макао розрахований на сто років і здатний протистояти великим штормам і землетрусам.Структура має підтримувати швидкість вітру до 211 миль/год.На міст використали 420 000 тонн сталі – цього числа достатньо, щоб побудувати 60 Ейфелевих Веж.Міст проектований так, щоб нагадувати змію.4-мильний підводний тунель об’єднує два штучних острови, які допомагають підтримувати структуру.Дев’ять робітників загинули і більше 200 отримали травми під час будівництва.Очікується, що близько 40 000 автомобілів проходитимуть по мосту кожен день.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *