Який вік у житті людини найщасливіший?

Учені зі школи економіки в Лондоні поставили собі за мету з’ясувати, які роки є найяскравішими і найбыльше запам’ятовуються у людей. Дослідження показало, що найщасливіший вік у житті 23 роки і 69 років.
Співробітники Центру економічних показників, який працює при школі економіки, провели опитування серед 23 тис. дорослих людей, вікова категорія яких була 17-85 років. Респондентів запитували про рівень задоволеності своїм життям. Також їм задавалися питання про прогноз рівня щастя на найближче п’ятиріччя. Через цей період в учасників опитування з’ясували, чи збулися їхні передбачення і мрії. На підставі відповідей респондентів учені склали шкалу, відповідно до якої рівень щастя досягав свого максимального значення в 23 роки, а також у 69 років.
За словами вчених, такий вік має логічне пояснення. Наприклад, у молодості людина сповнена ідей і ентузіазму, що дає їй можливість з надією та оптимізмом дивитися в майбутнє. При цьому, в 23 роки опитані респонденти найчастіше переоцінювали рівень щастя через п’ять років.
У 69 років людина досягає поставлених життєвих цілей, у неї знижується рівень стресу, а на пенсії з’являється трохи вільного часу. Але літні люди схильні до того, що недооцінюють щастя, яке мають. Тим часом, розквіт краси жінки припадає на вік після тридцяти. Нагадаємо, дослідження: міцні стосунки народжуються з пристрасті.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *