Які смартфони найбільш продавані у світі?

Компанія Counterpoint Research представила результати дослідження, де проаналізували популярність виробників смартфонів третього кварталу 2018 року серед користувачів.
Про це повідомляє nv.ua.
Згідно з результатами, найбільш продаваним брендом смартфонів у світі залишається компанія Samsung, займаючи 19% на ринку. Далі йде китайська корпорація Huawei з 14%. А компанія Apple тримається лише на 3 місці з показником 12%.На четвертому місці – компанія Xiaomi, а за нею йдуть інші китайські бренди – OPPO та Vivo.
Щоправда, лідером Samsung є не у всьому світі. Так, найактивніше смартфони компанії купують у Європі, Африці та Латинській Америці.
В Азії при цьому лідирує китайська компанія Oppo з 16%, за нею йдуть Huawei і Vivo з 15%, Xiaomi з 14% і Samsung з 10%. Apple в п’ятірку лідерів в Азії не входить. Зате в Північній Америці, закономірно, перше місце займає саме Apple з величезною часткою в 37%. Samsung при цьому перебуває на другому місці з 25%. Далі йдуть LG і Lenovo.
З несподіваних брендів можна виокремити 5% ринку у бренду Alcatel у Північній Америці і 2% в Європі. В Африці і на Близькому Сході 9% продажів припали на турецьку компанію Techno. Також цікаво, що компанія HMD продала на 73% більше смартфонів Nokia в порівнянні з попереднім роком.
Світові поставки смартфонів знизилися на 5%, досягнувши 380 млн одиниць у третьому кварталі 2018 року. Зростання ринків, що розвиваються, не змогло компенсувати спад на розвинених ринках. Продаж знизився у всіх регіонах, але не у всіх країнах. Наприклад, поставки смартфонів в Індії перевищили показники США і досягли рекордного рівня в третьому кварталі 2018 року, а ринок смартфонів у Китаї продовжував знижуватися вже п’ятий квартал поспіль.
Топ-10 виробників займають майже 79% світового ринку смартфонів, тим самим залишаючи більш ніж 600 брендів конкурувати за решту 21% ринку. Huawei займає другу позицію другий квартал поспіль, бренд зріс на 33%.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *