YouTube в Україні запустив два музичні сервіси: YouTube Music і YouTube Premium

Представники «Google Україна» оголосили про локальний запуск двох платних сервісів. Це YouTube Music – новий аудіострімінг на базі YouTube, і YouTube Premium, що дає розширений доступ до відеохостингу.
Про це повідомляє AIN.UA
YouTube Music – це музичний продукт на базі YouTube. Можна користуватися в мобільному додатку (Android, iOS) і за адресою music.youtube.com у двох версіях – платній і безкоштовній. Підписка YouTube Music Premium відкриває доступ до офлайн-завантаження треків, програвання музики у фоновому режимі, відключає рекламу. Безкоштовний варіант найкраще підходить для використання у веб-версії.Рекомендації сервісу будуються на базі поточних переваг користувача в YouTube, розташування і часу дня. Вони оновлюються щохвилини. Переважно, медіатека YouTube Music заповнена контентом від правовласників, але якщо до призначених для користувача роликів не пред’явили претензій за порушення копірайту, вони теж можуть потрапити в додаток.
YouTube Premium – це розширений доступ до YouTube, який також включає всі можливості YouTube Music. Сервіс створений на базі YouTube Red. Крім перерахованих вище функцій, Premium має такі переваги:
• відключає всю рекламу в YouTube і в YouTube Music;
• відкриває фонове прослуховування в основному YouTube-клієнті;
• активує доступ до офлайн-завантаженнями;
• відкриває перегляд YouTube Originals – оригінальних шоу на англійській мові (не перекладені, доступний переклад субтитрів).
YouTube Music можна використувати безкоштовно, з показом реклами.
Платна підписка на YouTube Music, яка називається YouTube Music Premium, обійдеться в 79 грн/міс за індивідуальний аккаунт і в 119 грн/міс за сімейний тариф. Це ціни при оплаті через Android-версію. При покупці через App Store, сервіс буде дорожчим. Перші три місяці користування можна активувати безкоштовно.
Підписка на YouTube Premium буде коштувати 99 грн/міс за індивідуальний тариф і 149 грн/міс за сімейний доступ. Доступний безкоштовний тримісячний тріал.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *