Поворот на 180 або як черниця проміняла келію на можливість знятися в порно

ЧЕРНИЦЯ ПІСЛЯ ВОСЬМИ РОКІВ ЖИТТЯ В МОНАСТИРІ КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИЛА ЖИТТЯ Й ПОДАЛАСЯ В ПОРНО

Вона залишила монастир, коли закохалася у свого викладача.
Колумбійка Юді Пінеда, яка провела вісім років життя в монастирі, кардинально змінила життя й вирішила стати порномоделлю.
Про це повідомляє видання The Mirror.
За словами дівчини, коли вона була школяркою, до її школи завітали черниці й розповіли про своє життя. Тоді Юді вирішила, що це її покликання, і в 10 років вступила до монастиря послушницею.
Пінеда почувалася там “дуже щасливою”, але коли виросла, закохалася у викладача теології. Тоді вона зрозуміла, що не зможе цілковито присвятити себе служінню Богу і відмовитися від чоловіків, і… залишила монастир.Дівчина поселилася в місті Медельїн і влаштувалася на роботу в компанію Nestle. Там вона познайомилася з Хуаном Бустосом, який набирав вебкам-моделей для свого сайту для дорослих. Той покликав її працювати і запропонував щедрий заробіток.
Священик Пінеди порадив їй не погоджуватися на пропозицію, але вона не послухала його. Вона вважає свою роботу “порядною і артистичною” і не бачить у ній нічого поганого. Юда розповіла, що насолоджується мастурбацією та порнографією кожного дня, при цьому регулярно ходить до церкви і ніколи не пропускає недільних служб.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *