Розшукуються закохані… поки ніхто не відгукнувся

Фотограф розшукує закохану пару, яку випадково зняв під час пропозиції руки і серця
Американський фотограф Метью Діппель вже майже місяць шукає закохану пару, яку випадково зняв на краю скелі в той момент, коли чоловік робив пропозицію руки і серця.
Прогулюючись у Національному парку Йосеміті, що в Каліфорнії, Метью побачив прекрасний кадр, і не зміг пройти повз. Виявляється, фотограф чекав, поки його друг Джош підніметься на Тафт-Пойнт (уступ на висоті понад 3500 футів), але замість нього там з’явилася закохана пара, а далі чоловік став на коліно і освідчився дівчині, передає CNN. За словами Діппель, пара виглядала щасливою, а отже, все пройшло добре.
За кілька хвилин він дійшов до місця і спробував знайти закоханих, щоб віддати парі фотографію. За його словами, він опитав людей 25, але ніхто не зміг йому допомогти. Спроби знайти пару ще через деякий час не увінчалися успіхом.
Пізніше Метью опублікував у соцмережах пост про те, що все-таки хоче знайти закоханих і подарувати їм шикарне фото. Варто ззначити, що фото було зроблене ще 6 жовтня, але досі нічого про чоловіка і жінку не відомо.
Пошук пари триває вже кілька тижнів. В останньому повідомленні в Twitter фотограф констатував, що ще не вдалося нічого довідатися про пару, але він все ще сподівається знайти героїв свого фото.
“Або ця прекрасна пара не хоче, щоб їх знайшли (що я прекрасно розумію), або вони не читають новин у соцмережі, так як живуть під скелею”, – іронічно написав Метью.
Національний парк Йосеміті відомий своїми дивовижними скелями і чарівними водоспадами. А Тафт-Пойнт – одне з найпопулярніших місць у парку, яке відоме як таке, де найчастіше роблять пропозиції руки і серця, а також весільними церемоніями.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *