ТОП-5 найпопулярніших туристичних об’єктів Дніпропетровщини

Що приваблює на Дніпропетровщину внутрішніх і зовнішніх туристів? Які пам’ятники архітектури, історії та сучасності викликають інтерес у іноземних і українських туристів?
Спробуємо назвати п’ят найпривабливіших для туристів культурних і промислових об’єктів регіону.

1. Петриківський розпис. Народне мистецтво, яке стало національним брендом. Ñèí³ ïòàõè.Вироби з петриківським розписом дарують іноземним дипломатам і керівникам держав, які відвідують Україну. В минулому році Петриківський розпис було включено в список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

2. Парк ракет і Національний аерокосмічний центр. Дніпропетровськ по праву вважається космічною столицею України. Саме тут свого часу збудували Південний машинобудівний завод і конструкторське бюро «Південне». Основна продукція заводу — космічні ракети і супутники.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAЩоб популяризувати цей напрямок. на початку 200-х в Дніпропетровську був створений Аерокосмічний центр. Тут представлені експонати, що розповідають про історію ракетно-космічної галузі, історії «Південмашу».

Два роки тому в Дніпропетровську відкрили ще й Парк ракет. Мешканці та гості міста можуть подивитися, які ракети виробляв ЮМЗ (на відкритому майданчику представлені макети ракет в натуральну величину).

3. Свято-Троїцький собор у Новомосковську. sobor_51555Шедевр козацького бароко потребує термінового порятунку. Відновлювальні роботи, розпочаті вже доволі давно, з меншою інтенсивністю тривають досі.

4. Єврейський культурний центр «Менора», Музей Голокосту. Найбільший в Європі центр єврейської культури є своєрідною візитною карткою Дніпропетровська. 5G0BL

menora_Іноземні делегації, які відвідують наше місто з візитами, майже завжди приїжджають і в «Менору». Створений в культурному центрі музей розповідає про історію єврейського народу. Особлива увага приділяється трагічну сторінку історії — Голокосту.

5. Інтерпайп Сталь у Дніпропетровську і Криворізькі кар’єри. interpaipПромисловий туризм, так популярний на Заході, набирає обертів і в Україні. Іноземців, та й самих українців з інших регіонів, все більше цікавлять сучасні заводи та промислові майданчики регіону.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *